CV-rework társalgó

Több
5 éve 1 hónapja #57507 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nehéz, de még szoknom kell.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57509 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Furcsa, nagyon. 3 Coopot mentem tesztelésre, de hagyjuk...





2 shoukaku 1 ranger kör, néha csak pislogtam ,hgoy eltünt a rajom.

Aztán desmoinnal volt 2 randomom, egyiknél leszedtem 2-3 aa boost, aa flaggel 7 repülőt halálom elött, wtf. Aztán átállítottam az AA sectoros dolgot beállításoknál, mert az alapbeállításnak vett gombra nálam nem reagált semmit se. Aztán leszedtem egy shoukaku rajt egyből, majd pár midway rajból megint csak 5 repcsit. Hát ööö ok? :dry:
Mellékletek:
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57513 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
a hodozós játék így egy vicc kategória,6 os romboló leszedi a komplett bombázó rajt még mielőtt lőtávolságba érek.engem látnak már félpályáról én viszont nem tudok úgy megfordulni a rajjal hogy ne essen ki a felderítésből a hajó de közben folyamatos légvédelmi tűz alatt tart,mi az hogy lő a légvédelem és nem látható a hajó?
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57515 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
R.I.P. cv mode, szerintem törölje a wg az ágat... ez így undorító átbaszás.
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57516 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

GaiusHun írta: R.I.P. cv mode, szerintem törölje a wg az ágat... ez így undorító átbaszás.


Pont jó ez az egy hetes ingyenskillreset, légvédelemre kell húzni a hajókat, aztán át lehet képezni jövő héten, mikor már mindenki eladta a cv-it. Nem is tudom, emlékszem-e ekkora mellényúlásra, mióta közöm van a játékhoz..

Más: van lehetőség csak a repülőknél kikapcsolni a feliratokat? (mint hajóknál az a full alt. Interface)? Megjelenik felettem két cv kötelék, meg egy spotter/vadász, és 20at esik az fps-em..... Jó, hogy a gépek pilótáinak a lábméretét nem írják ki nekem :huh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz
Téma zárolva.
Több
5 éve 1 hónapja #57518 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Ezért kár volt fenekestül fölforgatni a CV-zést. Azt a fajta taktikázást nyugodtan meghagyhatták volna, a repülőgépes játékhoz amúgy is van elég sziget a térképeken, amelyeken vagy van már repülőtér, vagy lehet odatenni, az óceán mapra meg berepülhetnének valamelyik oldalról a gépek. Egyszerűen betehettek volna egy repülőtér opciót a hordozók mellé. Ez most nem CV-játék, hanem valami lebutított WoWP a WoWS-ban. Csudálkoznék, ha megkedvelném.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.308 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.