Szégyelem magam

Több
8 éve 2 hónapja #12581 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Az a baj ezzel az egész védelmezéssel, hogy nem honorálja a game.
Aki ottmarad a hordozóval, lehet, hogy csak repcsit lő és kevés pontot ér csak el.
Persze ezt nehéz lenne megoldani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12582 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Gneisenau67 írta: Nagyon hangzatos nevű légelhárító lövegeik vannak a német cirkálóknak (Flugabwehrkanone-Zwillinge,-Drillinge,- Vierlinge) stb. :), magam is tapasztaltam, hogy ezek ellen elég kevés eséllyel érnek el sikert a repcsik.


Myoko, 42 AA def 182sebzessel
Pensacola, 44 - 207 sebzessel,
Yorck, 35 - 190 sebzessel

szal ezé a leggyengébb egyébként :)

Myokonak egy hajszallal ugye kevesebb a sebzese, viszont messzebbrol kezdi loni a repuloket, ezért a magasabb érték.

no nezzuk mit kellene vedeni, CV-t ?
Ranger, 49 AA, 349 sebzessel,
vagy csatahajot ? azokat se art kozben
Colorado, 53 AA, 342 sebzessel, és vadászgépe is van mellesleg :)

akkor mit jelent a cirkálóknál, hogy van légvédelem ? minden más sokkal több gépet le tud lőni, cirkálónak a felszerelése a lényeg.
ha ellövi a speckóját, akkor az ellenséges bombázók 40 másodpercig nem nagyon tudnak mit csinálni, mind a torpedó mind a bombázónak k-va xar olyankor...

ez a specko az, amivel a cirkáló meg tud védeni valakit, emiatt hasznos.
onmagában a rápakolt géppuska, az csak kellemes segédeszkoz...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gizmo, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12592 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

vonKurz írta:

Gneisenau67 írta: Nagyon hangzatos nevű légelhárító lövegeik vannak a német cirkálóknak (Flugabwehrkanone-Zwillinge,-Drillinge,- Vierlinge) stb. :), magam is tapasztaltam, hogy ezek ellen elég kevés eséllyel érnek el sikert a repcsik.


Myoko, 42 AA def 182sebzessel
Pensacola, 44 - 207 sebzessel,
Yorck, 35 - 190 sebzessel

szal ezé a leggyengébb egyébként :)

Myokonak egy hajszallal ugye kevesebb a sebzese, viszont messzebbrol kezdi loni a repuloket, ezért a magasabb érték.

no nezzuk mit kellene vedeni, CV-t ?
Ranger, 49 AA, 349 sebzessel,
vagy csatahajot ? azokat se art kozben
Colorado, 53 AA, 342 sebzessel, és vadászgépe is van mellesleg :)

akkor mit jelent a cirkálóknál, hogy van légvédelem ? minden más sokkal több gépet le tud lőni, cirkálónak a felszerelése a lényeg.
ha ellövi a speckóját, akkor az ellenséges bombázók 40 másodpercig nem nagyon tudnak mit csinálni, mind a torpedó mind a bombázónak k-va xar olyankor...

ez a specko az, amivel a cirkáló meg tud védeni valakit, emiatt hasznos.
onmagában a rápakolt géppuska, az csak kellemes segédeszkoz...


Igazad lehet...de a Yorck kap még 6 egységet a B hajó testtel az AA-ra, +6 egységet az AA skill buffal. Az igaz a többinek is van ilyen. De erre mondom azt, ha tudod milyen csatába mész lehetne rá készülni!;)

Persze a Baltimore 63-as AA-ja nehezen űberelhető....az viszont tier 9-es létére egy szivacs keménységű hajó!;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #12595 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Ilyen nem egyszer volt nekem is, hogy mielőtt felvillant volna a jelzés, hogy lőnek rám, már elkezdtem kanyarodni, amire odaértek a lövedékek, szinte csak a hajó segge volt irányban ... pl. egyszer mind a 12 lövedék egy Fuso - tól betalált ... na mondom malaca van, 30 mp múlva ugyanez, csak akkor a másik irányba próbáltam fordulni ... aztán ez a sorozat ki is lőtt, a végén 8 kill-je volt a srácnak.


szerk.:
A kanyarodó lövedékre ment volna a válasz B)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12598 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Sith7 írta: Ilyen nem egyszer volt nekem is, hogy mielőtt felvillant volna a jelzés, hogy lőnek rám, már elkezdtem kanyarodni, amire odaértek a lövedékek, szinte csak a hajó segge volt irányban ... pl. egyszer mind a 12 lövedék egy Fuso - tól betalált ... na mondom malaca van, 30 mp múlva ugyanez, csak akkor a másik irányba próbáltam fordulni ... aztán ez a sorozat ki is lőtt, a végén 8 kill-je volt a srácnak.


szerk.:
A kanyarodó lövedékre ment volna a válasz B)


A lövés hamarabb is van, mint a villanás. Ahhoz, hogy villanjon a lámpád, lőnie kell.... A 12 lövedék találat meg szerencse (bár nem hiszem, hogy mind talált. azt ellenőrizni te nem tudod, mert csak a sebzést látod, amit elszenvedsz.). A szórás miatt bármilyen előretartás segítővel sem garantált a full találat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12617 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

GaiusHun írta:

Get200 írta: GaiusHun - miből veszed észre, hgy valaki csal? Folyton eltalál?!


Miből?
1, általában csapatban van, és sosem elől, kifejezetten a sebzett hajókra koncentrál,
2, a lövései mágnesként követik a hajódat, nem beszélve a lövegekről,
3, ha tűz alá veszed, pánikba esik, menekül, de a lövései mintaszerűen követik a mozgásod
4, ez túl sok egy emberi játékostól (szerintem)


1, ez bármikor, bárkire igaz lehet
2, ha egyszer valaki rádáll, akkor könnyebben követi a mozgásod, a lövegei is téged követnek mivel téged lő.. - ez max a noobokra nem igaz de ők amúgy is össze-vissza lövöldöznek
3, kérdés mivel lőnek mire.. Egy BB nem fog elfutni egy Cirkáló elöl, fordítva talán.. Többi 2. Pont
4, embere válogatja.. Noob Vs Pro

Nem kötekedni akarok csak szerintem nem lehet egyértelmüen felismerni.. Túl sok a változó.. Szóráskép, RNG, stb..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.374 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.