Szégyelem magam

Több
8 éve 2 hónapja #12656 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Mivel ez így lenne logikus ezért kicsit feltúrtam a dolgokat.
Valóban így működik! Ami kicsit megkavart az a torkolattűz nézhetősége. De! Az csak egy efekt, mint az AA tűz. A valódi történésekhez nincs sok köze - lövés után külső nézetbe váltasz akkor is jön a füst, hiába kézbesítették már percekkel korábban a csomagot.. Valószínüleg amikor jelez, de utánna meg nem történik semmi akkor meg csak csúnyán mellélőttek..
Hálapénzt elfogadsz? :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #12662 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Doktoruur írta: Nem értek egyet. Szerintem az Incoming Fire alert lényege ez: Jelzést ad ha lövedék érkezik a hajó felé nagy távolságból (6Km-nél messzebről). Nem, ha akar lőni. Nem ha kigondolta. Ha már a csövet nézné, akkor nekem folyamatosan világítana sok csatában, annyian néznek rám..... Ez azt jelzi, ha lőnek rád messziről. Na most ha még nem lőttek, akkor honnan a fenéből tudná a program, hogy lőni fog? Vagy ha én lövés után egy másik célpontot nézek (figyelem a mozgását), akkor neki folyamatosan, 30mp-ig világít? Kizárt!

Ennek függvényében: a csatahajó lő 15km-re lévő cirkálót. Lő, cirkálónak villan a "szopni fogsz" lámpa. Erre ő fordul. Igen ám, de egy csatahajónak a 15km nem lőtáv, mivel a gránátok sebessége nagy. A cirkáló fordul, de csóri azt nem veszi figyelembe, hogy a hajója sebessége csökken forduláskor. Valamint azt is képtelen felfogni, hogy bizony a csatahajónak elég nagy a szórása. Akár több, mint 200m! Nos. Mivel a cirkálós ezt a sok-sok dolgot nem veszi figyelembe, vagy csak nem tudja, így szépen benyel bizony 2-3-4 gránátot. Ami szép kis mínusz HP-t jelent számára.

Miután ez megtörtént, így az elgondolkodok, hogy mit csináltam rosszul helyett mit tesz? CSALÓT KIÁLT!

Én azért átgondolnám a dolgot ugyan is ha a villan a lámpa én meg szembe fordulok azzal aki lö rám és mégis kapom a találatot a hajo közepébe az furi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12666 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
De miért lenne fura Csaba? Szórás. Ha 210m-re elmegy a gránát, amikor egyenesen megy a hajó az nem fura? Ahová lő az emberke, az ugye a középpont. De attól egy bizonyos távolságra is leesnek. Egy ellipszist kell odaképzelni és ott bárhol becsapódhat a gránát. Lehet az épp a hajó közepe, vagy jó messze tőle. Az a baj, hogy sokan összekeverik a mázlit a csalással......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12672 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Szégyelem magam
Megfordítva a dolgot mi a helyzet? Ha ti csaptok agyon egy kanyarodó cirkálót,rombolót akármit?Esetleg a meglőtt ellenség kiált csalást?Ez a beszarás jelző amúgy mutatja az irányt is,hogy merről jön a lövés?Én egy hajón sem használom:)Mit csinál,
ha egyszerre több irányból lőnek?A torkolat tüzet szoktam figyelni,csatahajóval azt ált. elég arra hogy szögbe álljak(nem százasba :lol: :P )cirkálóval meg vagy sikerül elkerülnöm a lövést,vagy nem ...,de az biztos :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #12673 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

Doktoruur írta: De miért lenne fura Csaba? Szórás. Ha 210m-re elmegy a gránát, amikor egyenesen megy a hajó az nem fura? Ahová lő az emberke, az ugye a középpont. De attól egy bizonyos távolságra is leesnek. Egy ellipszist kell odaképzelni és ott bárhol becsapódhat a gránát. Lehet az épp a hajó közepe, vagy jó messze tőle. Az a baj, hogy sokan összekeverik a mázlit a csalással......

Akor pontositok tehát haladumk egymással párhuzamosan ellentétes irányban.villam a fosojelzö,tele csokizom az alsom és elfurdulok párhuzamosbol merölegesre hozzá közeledö irányba,és ekor kapom a hajo közepébe a 8 találatot.Elvben mindenki egy bizonyos pontra lö ,akörül a pont körül van a szorodás.De a leirt heéyzetben szerintem a közelébe se mentem annak a pontnak ahová löt az illetö.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12674 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Szégyelem magam

vcsaba1968 írta:

Doktoruur írta: De miért lenne fura Csaba? Szórás. Ha 210m-re elmegy a gránát, amikor egyenesen megy a hajó az nem fura? Ahová lő az emberke, az ugye a középpont. De attól egy bizonyos távolságra is leesnek. Egy ellipszist kell odaképzelni és ott bárhol becsapódhat a gránát. Lehet az épp a hajó közepe, vagy jó messze tőle. Az a baj, hogy sokan összekeverik a mázlit a csalással......

Akor pontositok tehát haladumk egymással párhuzamosan ellentétes irányban.villam a fosojelzö,tele csokizom az alsom és elfurdulok párhuzamosbol merölegesre hozzá közeledö irányba,és ekor kapom a hajo közepébe a 8 találatot.Elvben mindenki egy bizonyos pontra lö ,akörül a pont körül van a szorodás.De a leirt heéyzetben szerintem a közelébe se mentem annak a pontnak ahová löt az illetö.


Értem Csaba. De ez azt vizionálja, hogy van követő lövedék és mód. Nem mondom, hogy nincs ilyen (de szerintem nincs :) ), de én erről még videókat sem láttam. Amikor Te kipróbáltad, neked követte az ellenfél hajóját?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.