KARMA Dühöngő

Több
8 éve 1 hónapja #13605 Írta: Fujipapa
KARMA Dühöngő téma létrehozva Fujipapa által
A mai nap megéltem a pofátlanság netovábbját! Hihetetlen milyen gyökér emberek vannak.

Délután hazaérkezvén gondoltam nyomok egy jó kis csatát TIR5-ben. Választott hajóm a Königsberg volt és jól neki is kezdtem a játéknak. Az ellennél volt egy csapatban játszó 3as fogat. Mindegyik játékos St. Louis al jött. Nekik is álltam mint cigány a krumplinak, egymás után mentek a levesbe.
(Köztünk szólva kurva bénák voltak!) A második killem útán természetesen már ment is az anyukám tanult szakmájának a találgatása, meg az hogy mit is csináljak a női családtagjaimmal villanyoltás után. Rendben! Ezt már megszoktam, igazából fel se veszem és csak mosolygok rajta. Tudom ez sajnos benne van a játékban. Ezt elfogadom, nem vagyunk egyformák!)

De az igazi meglepetés a játék végén ért, mikor ezek az "semmi emberek" jól kiszavaztak, így az eddigiekben kin keservesen összelövöldözött 4 karma pontom 1-re redukálódott!

Igazából most jön az egy millió dolláros kérdés!

Mit is lehet ilyenkor csinálni??!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13607 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
írj a fejlesztőknek, hogy változtassák meg azt a szabályt, hogy legalább három embernek kell jelenteni úgy, hogy azok ne lehessenek egy divízióban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13611 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Fujipapa írta: A mai nap megéltem a pofátlanság netovábbját! Hihetetlen milyen gyökér emberek vannak.

Délután hazaérkezvén gondoltam nyomok egy jó kis csatát TIR5-ben. Választott hajóm a Königsberg volt és jól neki is kezdtem a játéknak. Az ellennél volt egy csapatban játszó 3as fogat. Mindegyik játékos St. Louis al jött. Nekik is álltam mint cigány a krumplinak, egymás után mentek a levesbe.
(Köztünk szólva kurva bénák voltak!) A második killem útán természetesen már ment is az anyukám tanult szakmájának a találgatása, meg az hogy mit is csináljak a női családtagjaimmal villanyoltás után. Rendben! Ezt már megszoktam, igazából fel se veszem és csak mosolygok rajta. Tudom ez sajnos benne van a játékban. Ezt elfogadom, nem vagyunk egyformák!)

De az igazi meglepetés a játék végén ért, mikor ezek az "semmi emberek" jól kiszavaztak, így az eddigiekben kin keservesen összelövöldözött 4 karma pontom 1-re redukálódott!

Igazából most jön az egy millió dolláros kérdés!

Mit is lehet ilyenkor csinálni??!


Nagyon semmit, de sok értelme nincs is. Mint ahogy a karma baromságnak se. Leginkább pont azért, ami a Te esetedben történt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13613 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Doktoruur írta: Nagyon semmit, de sok értelme nincs is. Mint ahogy a karma baromságnak se. Leginkább pont azért, ami a Te esetedben történt.


A gond az, hogy még ha a játék nem is foglalkozik a karmával, a játékosok igen. Ha megjelensz rózsaszínben, tuti, hogy teamkillernek gondolnak, és keveseknek jut eszébe, hogy valakivel ki is szúrhattak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13614 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Ezt a számot látja valaki rajtam kívül?
Játékban nem tűnt még fel nekem.. a WG oldalon meg kit érdekel?! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13616 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

BigaC írta: írj a fejlesztőknek, hogy változtassák meg azt a szabályt, hogy legalább három embernek kell jelenteni úgy, hogy azok ne lehessenek egy divízióban :)

Ez sem lenne megoldás, mert ha valaki tényleg olyan, hogy jelentendő (jó, vagy rossz), akkor elveszed a lehetőséget, DE

Most sem hármasával számolják, aktivizálják, hanem csak kettesével jelenik meg a posztreportban (i gombocska) de egyesével is számít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.