Project R

Több
7 éve 9 hónapja #21860 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Project R
A kamikaze akcióhoz kockulni kellett? lol :) Nagyon nem érted mire gondolok,semmi baj:) ez marhára nem az irigységrőll szól:) Így ne járjon Jolly Roger rank1-ért,vagy akkor tegyék be bolta,hogy az is megvehesse aki a büdös életben a közelébe sem kerül.100 példát lehetne írni rá.Szerintem ez a nagyon gáz,hogy amit teljesítménnyel elértél,azt pénzzel értéktelenné teszik.És igen aki megszerezte az feszítsen büszkén a járgányában amiért megdolgozott,aki meg nem..az bántás nélkül így járt.Majd lesz másik küldetés amiben harcba szállhat valamiért.
Ja és se kocka nem vagyok,se 2,5 éves. :) nem problémázok ,nem értek egyet a wgvel, azt meg csak lehet ,nem?:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #21869 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Project R

BigaC írta: tökéletesen egyetértek sgt_dog-al, szerintem ez simán pofátlan lenyúlás, játékos hülyének nézés.
nem éjszakáztam volna a Kamikaze-R-ért, ha tudom, hogy utána simán megvehetem 5000 Ft-ért.
legalább egy szaros zászlót raktak volna rá a nyereményesre, hogy nézzétek itt egy hülye, aki 700 gyöngyöt összeizzadt érte.. :D

Nekem akkoriban még 400 gyöngy sem volt meg, nem is hajtottam rá túlságosan és mégis megkaptam. (természetesen nem pénzért) Nem volt egy éjszakákba nyúló hú de nagy meló és inkább sajnálom azokat akik most 5000 pénzért megveszik, mert ők valószínű tényleg megdolgoztak a pénzért (lehet akár éjszaka is)
Nézőpont kérdése, van aki 1-2 hónapja játszik csak a játékkal, ő meg így gondolkodik: basszus vehetem meg pénzért azt amit mások játszva, szórakozva megkaptak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #21878 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Project R
Ez az akció a Project R után van majd fél évvel. Emlékezzetek rá, hogy mikor véget ért az event, akkor 1 héten belül meg lehetett venni a shopban, na akkor volt durva, most olyan mint a filmek a 3-4 rész után, van az kész .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.