Winrate

Több
8 éve 1 hónapja #15970 Írta: BigaC
Winrate téma létrehozva BigaC által
Talán megér egy külön témát.
Bár sok tényező adja ki, valaki említette már, hogy a nagy számok törvénye szerint 1000 körüli csata felett már elég jól mutatja a teljesítményedet, pontosabban azt is, hogy mennyire vagy csapatjátékos..
Én elkövettem azt a hibát, hogy sok hajóval hamar mentem randomba, és nem gyakoroltam eléggé, így winrate-em most épp hogy a 48%-ot súrolja, hiába van 1-2 hajóm, amikkel gyakran nyerek.
Egyébként hasznos lenne, ha valamilyen mod vagy a játék maga, kiírná az épp játszott hajóhoz tartozó winrate-et, az általános % nem mindig ad elég infót..
De összességében azért egy érdekes szám, mert nem kizárólag a technikai tudásodról szól, hanem a csapat nyeréséhez szükséges taktikai érzéket is magába foglalja :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #15973 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Winrate
itt az oldal alján a link wows stats&numbers.com elég részletes:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #15975 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Winrate
igen a wows-numbers.com -nak van még egy PR (personal rating) értéke ami érdekes, bár én nem szeretem, mert engem bad playernek hoz ki :D
wows-numbers.com/personal/rating
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja BigaC által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #15983 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Winrate
Szerintem a WR egyéni mutató és max úgy függ össze a csapattal, hogy mennyire tudtad kihasználni a többieket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17228 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Winrate
nézegettem a wr-emet hajók szerint, a legjobb és a legrosszabb 5.
a listákban csak a legalább 50 csatával rendelkezőket néztem.

1. Nürnberg 60.56%
2. Kamikaze R 56.65%
3. Gnevny 56.34%
4. Königsberg 50%
5. Pensacola 49.3%

1. Wyoming 33.96%
2. New York 38.98%
3. Omaha 44%
4. New Mexico 44.12%
5. Izyaslav 44.78%

érdekes, hogy a wr nem egészen fedi azokat a hajókat, amikkel szeretek is játszani. :) viszont a Kamikaze stabilan ott van a kedvenc/legjobb wr/damage listában :)

a következtetések:

1. cirkálóval szeretek játszani, de nem tudok jól :) kivétel a Nürnberg.
2. csatahajóval kevésbé szeretek menni, pedig a New Mex/Colorado-ban lenne fejlődési potenciál. talán azért szeretek velük kevésbé menni, mert úgy érzem nagyobb felelősség/többet bukik a csapat, ha nem jól játszom :)
3. a romboló vonal tetszik, kár, hogy a sok cirkáló helyett nem inkább a japán/amerikai vonalra töltöttem volna el az időt.
4. azért még mindig szeretem a cirkálókat, csak lehet, hogy abból túl sokat vállaltam. minden nemzet el van kezdve, és sajnos a szovjet is érdekel :)
5. az átlag winrate annál rosszabb lesz, minél több hajóra oszlik el a játékidő, hacsak valaki nem főállású teszter :)

érdekes adat még a damage átlag is, első 4-ek:

1. New Mexico 45K
2. New York 31K
3. Kamikaze 30K
4. Pensacola 27K

kill/death ratio

1. New Mexico 2.58
2. Nürnberg 1.96
3. Kamikaze R 1.81
4. Pensacola 1.61

van még mit fejlődni. a damage átlagot kicsit fel tudom hozni a Colorado-val, viszont a kill/average frags kezd visszaesni. persze amikor kill-es missziók vannak, a killtolvajoknak megugrik az átlaga, akik lemaradnak róla, azoknak meg csökken :) de missziótól függetlenül úgy tűnik, kevesebbet süllyesztek. 1-2 hónapja még 4-5 killeket is csináltam nem is ritkán, most meg örülök 2 süllyesztésnek.

a viszonylag új szerzeményeknek (Yorck, Colorado), sőt az ARP hajóknak egyenként sincs még 50 csatájuk, meglátjuk, hogy mit módosítanak a statisztikán.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 napja #19367 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Winrate
eddig 3 prémium hajóm van (ebből 1 a gyöngyös Kamikaze-R), de a winrate egész más, ha csak ezekkel játszom. nem akarom azt mondani, hogy több prémium hajó=nagyobb winrate, de van benne valami.
a Tirpitz, a Kamikaze benne van a top WR hajóim között, igaz a Tirpitz-el még keveset mentem.

viszont érdekes, hogy a Kutuzov csak az első 10-ben van benne 50% wr-el, a többi prém jóval magasabbat hoz. vagy még nem tanultam meg vele rendesen játszani, vagy nem annyira csatadöntő/befolyásoló hajó, vagy mindkettő :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.