Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 8 hónapja #53742 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ehhehe, pénteken kipróbáltam az új csatát, de az elején benéztem az egyik torpedózást, így elég hamar elsüllyedtem, a vége bukó volt. Ma megpróbáltam megint, és meg is lett az 5 csillag elsőre :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54073 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Huh, most mentem 2 kört az új naraival, de....










1. meccs:
dd minek? Ok, füstöt tud esetleg húzni mikor a transportok beérnek az öbölbe, de azon kívül? Meccs elején CA(/CL)+DD-k vannak többségével. Akatuskink elment a cv-ért, de nicholas megölte, majd egy szovjet CA ment oda, de az is meghalt, engemet meg a másik cv szedett ki, miközben 12fps-em volt...
Hogy a jó istenben vagyok utolsó elötti?

2. meccs
Scharnhorst+Lyon elment transportokért, mi meg középen voltunk, killt nem tudtam szerezni, mert folyamat kilőtték a célpontokat, aztán egyik transport előre ment, majd meghalt, engemet meg a nicholas kiszedett miután torpedót bekaptam a cv-től, majd feltűnt a dd a sziget mellett 3km-re, úgy lehetetlen kikerülni a toropedóit olyan távról.. (3 csillagos meccs, mert a King is túlélte)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54078 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták





elmentek hárman a szállitokat kiszedni
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54081 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Én még mentem 2 kört, DoY bukó, lelőtt repcsik száma 50, 220k dmg,de a végén pl nem mentem be az öbölbe, mert voltam én, egy Helena, meg egy Fiji, köszi, ez full bukó így. De a King cv az pl kiment a mapról, ok.
Utána a 7-es franciát vettem elő, első csatám volt vele, de 3 csillag csak, mert a transportból egy megint meghalt Missouri után, majd 1400 alá ment a pont.... Transportért mentem, de jött velem egy Belfast, 2 bb meg hátul campelt a javító hajóval. Nem, nem mennének előre, lefoglalni a Missourit meg a carriert, hogy ne a transportokat löjjék, neeeemmm -.-"

másnak is van fps dropja a végén mikor lespawnol egy csomó hajó? (vagyis 20-25-ről leesik 10-12-re)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54082 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Első próbálkozásom ebben a küldetésben, a legjobb hetesemmel (Gneisenau). Sajnos a King kereket oldott, ezért csak 4 csillag jött össze.

Milyen kitüntetés az a Crash Tester?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54085 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták





ezen múlt a dolog kb. 1k hp maradt benne mert a kolléga túlzottan elöl ment ki rájuk és én meg késön tudtam spottolni
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.321 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.