Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 4 hónapja #55781 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

[DPH] Greendevil97 írta:

hadtjuk írta: Tegnap próbáltam a Leviatánt (BB-t). Én ha megnyomtam a pontos lövést egy salvo-t tudtam ellőni vele, mert mire betöltöttem (30 mp), már lejárt a pontosítás.
Ellenben az ellen BB-je 3 salvot lőtt el 10 mp időközönként. Ezt milyen kapitányi beállítások és felszerelésekkel lehet elérni? Akarom kérdezni ti hogy osztottátok be a 19 pontot a három kapitánynál?
Illetve még milyen felszerelést (álcát?) raktatok fel a 3 hajóra?


Na itt van egy két furcsa dolog :P

1) festés nem lehet megváltoztatni a hajókon, maximum zászlót tenni. az egyetlen modul amit meg fel lehet tenni pénzkidobás, mivel detonálás esélyét csökkenti, de az itt alapból ki van kapcsolva :lol:
2) igen, a pontos lövés pont arra elég, hogy egy salvót elengedj... na de ha jól céloztál, egy egész csatahajót kiszedhetsz vele!
3) kapitány skillekből ami minden hajóra fontos az az adrenalin rush és superintendent
4) 10-mp es BB lövés lehetetlen. Az egyetlen dolog amivel lecsökkenhet a töltésidőd, az az adrenalin rush, de azzal is max 20-ra kb.

Hol az nyűbe kell meglőni egy leviatánt, hogy egy salvoból kiszed?
Felszerelést nem lehet tenni a hajókra? Illetve, ha lehet, akkor visszakapom-e a felszerelést, ha vége a küldetésnek, és bevonják a hajókat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55782 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Igen, ami ráteszel ezekre a sátáni hajókra, kivonásukkor ingyen leszerelődnek és bekerülnek a depódba.
Érdemes ha közben féláron kapható felszerelés, full felruházni őket, s igy később a depóba visszakapod...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55783 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

leopardusz írta: Igen, ami ráteszel ezekre a sátáni hajókra, kivonásukkor ingyen leszerelődnek és bekerülnek a depódba.
Érdemes ha közben féláron kapható felszerelés, full felruházni őket, s igy később a depóba visszakapod...

De mind ha mostanában -60%-os leárazásokban lennének a felszerelések.
Áh... A nyűbe, ez nem felszerelés, hanem fogyócikk...
Ezt is benéztem... Na mindegy. Karácson körül várható lesz a felszerelés leértékelése? Mert akkor már most el kell kezdenem gyűjteni kreditet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55784 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A leviatánt ha oldalt fordul pontos lövéssel egy salvóbó nem leheteten kisedni, csak jól kell célozni.. de előfordult hogy a rombi is 9/9 találatot kapott XD
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55787 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hm, nem csináltam képet mikor egy salvoval 3 citadellával kiszedte megy Leviathant a pontosító skill segítségével? Na mindegy...

Ez kicsit...




Lehet felszerelést rakni rájuk, de csak egy darab van, ami egy... huh, nem rémlik, ammo védő? De az minek, ha úgyse tud felrobbanni senki se? Xd
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55794 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ezt miért kaptam? :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.