Jelenleg 42 vendég és 2 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56185

• Palánta
  • Palánta profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 108
leopardusz beküldte:
Az szép :woohoo: :woohoo: :lol:
Pedig ugy is megoldhatták volna, hogy egy szakaszba, esetleg egy oldalon csak egy SteelRat kerülhet...

Ez sem rossz megoldás, és ez megoldotta volna a végtelen fogyócikk kérdést is, ami a megjelenése óta "kihasználható".

Remélhetőleg ebből megfelelő következtetést von le a WG és nem azt, hogy nincs szükség support/healer hajóra egy ilyen jellegű játékmódban.

Más kérdés hogy a TB a Battleroyale mód tesztje volt, kimondva/kimondatlanul, így könnyen lehet hogy balance meg finomhangolás, esetleg átgondolás helyett a TB-ben megismert hajók és fogyócikkek nem kerülnek be majd a "végleges" TB jellegű játékmódba, hanem csak egy sima BR mód lesz. Ami nagy kár lenne, hiszen egészen jó csapatmunkát össze lehetett hozni, de gyakran a saját csapattársak meggyőzése nagyobb meló volt, mint az ellenfél elsüllyesztése.
Érdekes lenne egy olyan mód, ahol a TB-ben megismert fogyócikkek egy része visszatérne. Csapat heal, aoe heal, célzás pontosítás, szórásnövelés talán még nem bonyolítaná meg annyira, mint a shield, 180fokos fordulás és a gyógyítólövések.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56187

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1548
Hja, és máris ott vagyunk a Dotánál v Leage of Legendsnél, csak hajókkal... :D Aztán jöhetnek majd a creepek is... :silly:
Utolsó szerkesztés: 11 hónapja 4 hete Írta: leopardusz.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56188

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1413
LOL, volt ilyen? :D Én Steel Rattel nem sok kört mentem, vagyis egész TB-t szinte kihagytam, csak most álltam neki, amint jött egy kis "kedv csináló", amiből csak a 3 ládát tudtam megszerezni :D (nincs az az isten, hogy 100milla dolgokat megcsináljam elsőként). Kell még 10 win Rasputinhoz, holnap v utána meg kellene lennie, ha nem kapok szívatást winrate szempontjából Xd (ami miatt hagytam alapból az egészet az elején még)

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56189

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1416
leopardusz beküldte:
Hja, és máris ott vagyunk a Dotánál v Leage of Legendsnél, csak hajókkal... :D Aztán jöhetnek majd a creepek is... :silly:

Meg a teljesen felborult MM....
Nincs az az Isten, aki még ezt is bele tudná venni balanszoláskor. És így is egyre több a 12:1, stb csata....
Utolsó szerkesztés: 11 hónapja 4 hete Írta: Rallyefan81.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56191

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1462
Hát ja, a játékmechanikai kiskaput nem az azt kihasználó csinálta, hanem a mechanika készítője...
<<Itt streamelem

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56192

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Amúgy a dupla steel rathoz megjegyzésként:

shot-18.12.16_10.13.24-0327.jpg

Ez mennyivel "jobb"? Természetesen bukó volt a meccs
Utolsó szerkesztés: 11 hónapja 4 hete Írta: Grievous.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56194

• Palánta
  • Palánta profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
Grievous beküldte:
Amúgy a dupla steel rathoz megjegyzésként:

shot-18.12.16_10.13.24-0327.jpg

Ez mennyivel "jobb"? Természetesen bukó volt a meccs

Szerintem az össz HP szempontjából semennyivel, de a 3 rasp bőven elsüllyeszthető, kb kettő Scarab meg is tudja csinálni, míg a két steelrat +rasp már sokkal nehezebb az állandó heal és a csapatnak adott kb +6-8 mindenfajta fogyócikk miatt.

Volt olyan Leviathan csapattársam aki CD-re nyomta a percíz lövést és szedte is ki a cirkálókat, csatahajókat vele, meccs végére lett 5 killje, plusz a healje is CDre lett nyomva. Több kill azért nem lett mert volt két piros DD akik értették a dolgukat.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56195

• Palánta
  • Palánta profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
leopardusz beküldte:

Szerintem ez azért messze van még a klasszikus MOBA felépítéstől, bár az egyedi hajók és fogyócikkek arra hajlanak, de még nem tartunk moba szinten szerintem.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56196

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 65
ledgeri beküldte:
Hát ja, a játékmechanikai kiskaput nem az azt kihasználó csinálta, hanem a mechanika készítője...
Ebben igazad van, de azért bosszant, hogy a legkedveltebb hajómat kivonták a TB-ből...
Az igazat megvallva, már azt is visszaélésnek éreztem, ha két Steel rat került egy csapatba és egymást között növelgették a fogyó cikkeket..
Most se értem, a TB programozását, hogy ha van két Kiev és két Benson, akkor mért hajófajtánként válogatja őket egy csapatba (két Benzon együtt, két Kiev együt)...
Utolsó szerkesztés: 11 hónapja 4 hete Írta: hadtjuk.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56198

• Palánta
  • Palánta profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
Mondjuk a MOBA érzetet még az erősítené, ha több hajófajta lenne, és egy fajtából csak egy mehetne egy csapatba. Vagy mint a most oly divatos heroeshooterek esetében.

Bőven lehetne egyedi hajókat létrehozni ha már ennyire elmentek fantasy-ba a fogyócikkekkel.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56202

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1462
hadtjuk beküldte:
ledgeri beküldte:
Ebben igazad van, de azért bosszant, hogy a legkedveltebb hajómat kivonták a TB-ből...
Az igazat megvallva, már azt is visszaélésnek éreztem, ha két Steel rat került egy csapatba és egymást között növelgették a fogyó cikkeket.. Most se érzem ha van két Kiev és két Benson akoor mért hajófajtánként válogatja őket egy csapatba,,,
Ez az oldal érthető!
<<Itt streamelem

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56208

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 65
ledgeri beküldte:
hadtjuk beküldte:
ledgeri beküldte:
Az igazat megvallva, már azt is visszaélésnek éreztem, ha két Steel rat került egy csapatba és egymást között növelgették a fogyó cikkeket.. Most se érzem ha van két Kiev és két Benson akoor mért hajófajtánként válogatja őket egy csapatba,,,
Ez az oldal érthető!
Bocs!
Kicsit siettem az írással.
Megpróbálom javítani...

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56210

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Atyám, 1v3 szitu a csata végén Xd Nemtom Scarab mennyire számítana OP-nak, csak a végére volt 1-1 fogyócikkem

shot-18.12.17_10.54.21-0247.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Aztán meglett a Rasputyin, első meccsen 34k dmg- mindenki engem lőtt, mert a csapatom szokásosan leghátul próbál valamit csinálni, mikor ez a játék nem a campelésről szólna...

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 4 hete #56211

• Palánta
  • Palánta profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
A Scarab nagyon is jó hajó. Ami jó benne, hogy nem vagy nagyon rászorulva a többiekre, DD-CL vadászatra bőven ideális, sőt, még CQC helyzetekben is megállja a helyét a 15 másodperces torpedóinak és sebezhetetlenséget adó fogyócikknek hála.

Hétvégén nekem is volt olyan meccsem vele, ahol beúsztam egy Rasputin és két Leviathan közé majd jobbra balra torpedóztam őket. Eredmény, 3 kill belőlük, de persze végül az utolsó Levi kilőtt, mielőtt az áradásom elvitte őt is. Másik meccsen egy DD-t vágtam vele ketté és egy Levit süllyesztettem el torpedókkal. Plusz a blindre ellőtt 15 másodperces 9km-es torpedók is be tudnak hozni 1-2 meglepetés killt.

Rasputinnal az a gond hogy a 14km táv kicsi, na persze nagyobb, mint a Scarab 12km-je, de a Levik és Ootok bőven túllövik és persze a 200k hp miatt dmg farmnak nézik. Az öngyógyítása kb nulla, az ellenfél fogyócikk használat akadályozása ér még valamit tőle, de csak ha tényleg jól ki tudja használni a csapat, ami nem jellemző. Így rendszerint én csak akkor nyomom el ha egy piros hajót annyira leamortizáltam már, hogy a következő sorozattal ki tudom szedni, akkor előtte benyomom, hogy ne healelje fel magát.

Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták 11 hónapja 3 hete #56231

• deaxus
  • deaxus profilkép
  • TÁVOL
  • Tizedes
  • Köszönetek száma: 6
Na,ezt a Prinz Eitel csatahajót sem kell megszereznem.Csak bizonyos hajókkal lehet teljesíteni a küldisorok végét,és persze nekem abból három el sincs kezdve.
Amúgy korrektnek tartom a feltételeket,már csak a küldetések ne legyenek szívatósak.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások