Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #32384 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
A Graf Speebe nem kell saját kapitány, már szerintem, hiszen prém hajó, a többi német hajóból kell a kapitányokat benne úsztatni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32386 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Sith7 írta: Köszi a választ, nem erre gondoltam, hanem, hogy cirkáló, vagy milyen kapitány lesz, de persze, Graf küldetés után milyen is lehetne :)

Te hogy osztottad el a10 pontot ?


lehet nem értem a kérdést, de nincs olyan, hogy cirkáló vagy romboló kapitány. olyan lesz, amilyen skilleket ráosztasz. specializáció pedig nem típusra, hanem adott hajóra van. ahogy más is írta, Graf Spee prémium, tehát akinek nincs más német prém hajója, inkább más hajók kapitányát lehet itt gyorsabban fejleszteni vagy átképezni, saját kapitány nem is nagyon kell neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32391 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Graf Spee 10 pontos kapitányt, ha bele szeretném tenni a Bismarck - ba, akkor átképzés nélkül nem tudom beletenni ... ezért volt a kérdés, hogy mibe tudom átképzés nélkül beletenni ... lehet én kérdeztem rosszul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32397 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Graf Speere van képezve, így csak oda jó, minden más hajón nem jó. Arra jó csak, hogy ha nem akarsz más kapitányt beletenni a hajóba, akkor legyen nem 0 skilles kapitány benne
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32428 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Tegnap és ma meg lett a kicsike, most már csak a 6-os hajókat kell begyűjteni :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32429 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Grievous írta: Graf Speere van képezve, így csak oda jó, minden más hajón nem jó. Arra jó csak, hogy ha nem akarsz más kapitányt beletenni a hajóba, akkor legyen nem 0 skilles kapitány benne


Én pl. elkezdtem húzni, mert az 5. sorból conc expertet szeretnék rárakni, mert a Bismarck másodlagos setupja fölösleges rá, odáig meg uaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.