Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 2 hónapja #32816 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
kapsz érte kreditet, igaz jó pár óra késéssel, de megkapod :silly: oszt jó napot ;)

amúgy ha emlékeim nem csalnak, ez úgy működne, doublont kapsz, de a wg skót, így kreditet kapsz, ingyen pénzt :), szar rng-t és win rate-t, mert ocssó :P és csak neked, meg mindenkinek :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32818 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Egész kellemes kis csónak ez a nyereményhajó :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #32831 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Na megvan

és enyi volt a karácsony ugyis elegem van a papucsállatkákbol


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32859 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

GaiusHun írta: kapsz érte kreditet, igaz jó pár óra késéssel, de megkapod :silly: oszt jó napot ;)

amúgy ha emlékeim nem csalnak, ez úgy működne, doublont kapsz, de a wg skót, így kreditet kapsz, ingyen pénzt :), szar rng-t és win rate-t, mert ocssó :P és csak neked, meg mindenkinek :lol:


Neba.... :S nem doublon-t kapok vissza hanem kreditet..... :huh: :angry: pedig angliánus fórumon nem ezt írták....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32899 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Csao!

Nalam nem mindig van prem fiok, de most Karacsonyra megleptem magamat es milyen jol jartam. :) Kiszedtem a Graf Speet elsonek, most meg mar csak nemi sebzes valaszt el a Tirpitz bonusz alcajatol. Mindket questet laza napi duplazassal vittem vegig, de a prem fiok kellett hozza. Csak a Bayernt adtam el a tobbi hajot meg is tartottam, igy sok agon fel is dobott tier 6-ig. Ez igy egesz kellemes ajandek lett a WG-tol. :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32920 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Most lett meg a Tirpitz-re a festés, hát nem vagyok tőle elájulva, ettől szebbet is csinált már a WG. Viszont ahogy Mydgard is írta, prémmel könnyen végig vihető volt a sorozat. A hajók mind nagyon jók, bár a Farragut(számomra egy Holdlövő )helyet a New Mexiconak jobban örültem volna, mert a New Yorknál megálltam:) A többi hatos nagyon jó kis gép,és végre így nem kellett a Fusot visszavennem , mert megkaptam ingyen:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.372 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.