Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 11 hónapja #38716 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

leopardusz írta: Nem tudom mi értelme a Hoodra állandó álca,...


Annyi hogy ha valakinek az tetszene akkor azt tegye fel. Missouri-ról tudok nyilatkozni... Nekem valahogy a classic festés jön be inkább, de sok másikfélést látok. Én még annak ürólnék a legimkább, hogy -külön kikapcsolhatóként- lehetne egyedileg camo-zni, vagy a meglévő formák szineinek variálásával, vagy egyedi tervezővel (de értsd: enyémet mindenki láthatja, én is az övékét: nem kliens oldali mod)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38721 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

ledgeri írta:

leopardusz írta: Nem tudom mi értelme a Hoodra állandó álca,...


Annyi hogy ha valakinek az tetszene akkor azt tegye fel. Missouri-ról tudok nyilatkozni... Nekem valahogy a classic festés jön be inkább, de sok másikfélést látok. Én még annak ürólnék a legimkább, hogy -külön kikapcsolhatóként- lehetne egyedileg camo-zni, vagy a meglévő formák szineinek variálásával, vagy egyedi tervezővel (de értsd: enyémet mindenki láthatja, én is az övékét: nem kliens oldali mod)


Az egyéni camo-t már WOT-nál is kiveséztük, elég macerás lenne. Nem csak technikailag, hanem például a tiltott jelképek felpingálása miatt is. Vagy mondjuk valami nagyonhippi giccstenger... bár az van elég gyárilag is. De amúgy tény hogy össze tudnának hozni valami nagyon lebutított szerkesztőt ha akarnának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38723 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

BAGETT írta: ...hanem például a tiltott jelképek felpingálása miatt is.


Abban a korban, amikor a játékbeli hajóink csatáztak, ezek nem voltak tiltott jelképek. Sőt! Nem hiszem, hogy minden verzióváltás után pár órával csak nekem lenne a tengely összes hajóin és a szovjet lélekvesztőkön az akkori politika szerint korrekt fedélzetfestés és zászló.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38736 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nálam ez a vadászat a Bismarckra dolog felejtős... :cheer: :S


kieg. kérd.: gondolom min V. tier-től lesz a "mozgósítás"?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38738 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

BAGETT írta: Az egyéni camo-t már WOT-nál is kiveséztük, elég macerás lenne. Nem csak technikailag, hanem például a tiltott jelképek felpingálása miatt is. Vagy mondjuk valami nagyonhippi giccstenger... bár az van elég gyárilag is. De amúgy tény hogy össze tudnának hozni valami nagyon lebutított szerkesztőt ha akarnának.

Egy felöl ti kiveséztétek, rendben... Másfelöl akor meg mondom azt, hogy nincs egyedi forma pingálására lehetőség, és vannak tiltott szinek (pl neonok) és a maradék is pasztelesítve, és meg is oldottuk... betöltésnél max fél másodpercet jelentene a map és geometria betöltése után...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38749 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Azért írtam, hogy ha akarnák összehoznák valahogy. Kicsit furcsállom is, manapság a legócskább játék is úgy kezdődik, hogy állítsd be az alsógatyád színét. De a WG valahogy nem érzi a divatot, vagy szeretnének ebből még pénzt csinálni. Mindenesetre elég fura volt már a WOT esetében is, lenne benne ráció, de valamiért nem...


Én ennyire nem vagyok igényes Szete, de nem lenne kifogásom ellene. Nem azért lenne valakinek a hajóján vörös csillag, mert pont azt a sört szereti, hanem mert azon a hajón akkoriban az volt. Viszont mivel grafikus elem, tényleg bárki bármit felpingálhatna és nincs az a szűrő ami kiszűrné. Az hagyján hogy graffiti szintre süllyedne camo (pár festés most se különb), de lennének akik nem foglalkoznak például azzal, hogy a játékosok egy része 8 év alatti. A különböző országok különböző törvényeiről nem is beszélve.


Amúgy kösz a tippet, van prémem a régi küldetésen amikor épp teljesítem, asszem eljött az ideje.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.