Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
5 éve 2 hónapja #56812 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Rallyefan81 írta:

hadtjuk írta: Base XP-re nem lehet zászlót húzni?
A base Xp küldetésen ugyan is megakadtam. Vagy két hete küzdködök vele, de nem bírom megcsinálni. PEF-fel nem érek oda. Ha véletlenül odaérek, akkor lelövik rólam a foglalást, mert a világ másik feléről is látszom. Ti hogy csináljátok?


Alap xp "csak" jó játékkal növelhető. Sebzés egy BB-nél főleg. Foglalás tudtommal annyira nem is kifizetődő velük. :dry:
Nekem az tűnt fel, ha DD-t darálsz, az jobban adja. Vagy csak úgy tűnik... :blush:

A PEF második küldetése a 8000 base Xp. Ami nagyon nem megy nekem. Erre kellett volna valami ötlet... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56815 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta:

hadtjuk írta: Base XP-re nem lehet zászlót húzni?
A base Xp küldetésen ugyan is megakadtam. Vagy két hete küzdködök vele, de nem bírom megcsinálni. PEF-fel nem érek oda. Ha véletlenül odaérek, akkor lelövik rólam a foglalást, mert a világ másik feléről is látszom. Ti hogy csináljátok?


Alap xp "csak" jó játékkal növelhető. Sebzés egy BB-nél főleg. Foglalás tudtommal annyira nem is kifizetődő velük. :dry:
Nekem az tűnt fel, ha DD-t darálsz, az jobban adja. Vagy csak úgy tűnik... :blush:

A PEF második küldetése a 8000 base Xp. Ami nagyon nem megy nekem. Erre kellett volna valami ötlet... :(


Ranked, nekem ott jobban ment/megy vele.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56816 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok
Hali, a PEF 4-ik részére mennyi idő van ? Jan 2-án jöttem vissza játszani, és ma értem a 4.ik részhez, de itt már be fogok lassulni, ehhez kell pár nap .Van prémiumom, de az még édes kevés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56818 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

hadtjuk írta: A PEF második küldetése a 8000 base Xp. Ami nagyon nem megy nekem. Erre kellett volna valami ötlet... :(


Félreérted. A Base Xp az alap XP-t jelent, vagyis azt az XP-t amit a meccs végén a Team Score képen látsz a neved mellett. Az a teljesítményed a WG szerint. Arra jön rá az álcafestés, zászlók...
Egy T6-os meccsen 300-1800 között lehet összeszedni ha nyersz, vereség esetén is jön pár száz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56819 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

SUNDI1968 írta: Hali, a PEF 4-ik részére mennyi idő van ? Jan 2-án jöttem vissza játszani, és ma értem a 4.ik részhez, de itt már be fogok lassulni, ehhez kell pár nap .Van prémiumom, de az még édes kevés.


Az egész event január 22-ig tart. Ha nincs meg a PEF, akkor minél később fejezed be a 4. részt hogy megkapd, annál kevesebb időd lesz a többi feladatra, pl a Nerves of Steel 2019 acélért, és a Mighty Prinz kampányra ami T6os hajókat ad, prém festésekkel.
First combat mission: VI Hatsuharu
Second combat mission: VI Nürnberg
Third combat mission: VI Icarus
Fourth combat mission: VI Dallas
Fifth combat mission: VI Normandie

Bővebben lásd:
worldofwarships.com/en/news/development/prinz-eitel-friedrich/
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Palánta által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56825 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

hadtjuk írta:

Rallyefan81 írta:

hadtjuk írta: Base XP-re nem lehet zászlót húzni?
A base Xp küldetésen ugyan is megakadtam. Vagy két hete küzdködök vele, de nem bírom megcsinálni. PEF-fel nem érek oda. Ha véletlenül odaérek, akkor lelövik rólam a foglalást, mert a világ másik feléről is látszom. Ti hogy csináljátok?


Alap xp "csak" jó játékkal növelhető. Sebzés egy BB-nél főleg. Foglalás tudtommal annyira nem is kifizetődő velük. :dry:
Nekem az tűnt fel, ha DD-t darálsz, az jobban adja. Vagy csak úgy tűnik... :blush:

A PEF második küldetése a 8000 base Xp. Ami nagyon nem megy nekem. Erre kellett volna valami ötlet... :(

Hogyne, 10 nyert meccs :silly:
A base xp az alap xp, amit az eredményjelző képeken a második oldalon találsz meg, a csapatok teljesitményénél.
Ja, egy valamivel mégis csak növelhető, prém fiókkal, most a Ws prémmel 65 százalékkal nagyobb lesz a base xp is... Szóval prémmel kell gondolom vagy 10 (nyert) meccs.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.324 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.