Kérdések és válaszok

Több
8 éve 1 hónapja #17234 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Üdv. Igen nagy gondom van :unsure:
Pár hónap wows inaktivitás után ujra kedvem szottyant hajókázásra, szépen ahogy illik, frissitettem a klienst, letöltött vagy 2szer 7 gigát, s elvolt egy ideig vele.. Amikor irta h minden rendben, inditottam a gémet, de pár sec betöltés után összeomlott, s kilépett. S azóta is folyton...
Próbáltam ujratenni, ehhez meg uninstalálni. Inditom az uninstallt, ugye beugrik a netes kérdőiv, , amikor azt kipipálom, az uninstal le van fagyva, léphetek ki belőle. S utána még 5ször...
Szóval játék nem indul el, uninstal nem müködik... Mi történhetett, s mi lehet a megoldás? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17235 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
használtál modokat? ha igen, töröld őket vagy frissítsd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17236 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
dehogy használtam :woohoo: , első inditáshoz üresben ment a próba. Mod majd csak ha sikeresen betölt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17291 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Szerencsére magának-való a game annyira, hogy ha a játékmappát viszed akárhova, akkor futtatható. Ebből kiindulva nem rak semmit dokumentumokba, stb, szóval ki lehet törölni mappástúl manuálisan, aztán a biztonság kedvéért valami Ccleanerrel átnézetni registry-t,+ telepített programoknál, hogy nincs-e a listában, aztán, hogy tényleg nem legyen összeakadás: új nevű mappába telepíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17320 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Én tényleg tök hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, de olyan nem lehet, hogy a böngésző nem támogatja az NPAPI-kat és ezért rohadt meg a lelke a játéknak? Sorban csukják be a kapukat a böngészők az NPAPI-k előtt. Talán egy maréknyi támogatja már.....

Bocsi, hogy beleszóltam, de az utóbbi időben lett ez sláger a böngészőknél, és más játékok is ehhez nagyon hasonlóan reagáltak a dologra!

Tényleg bocsi ha hülyeséget írtam.... :blush: B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17351 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
köszi a válaszokat :)

végül a lehető legfapadosabb :evil: megoldást választottam, simán töröltem a WoWs mappát majd ujra feltelepítettem... Érdekes, h egybe a régi mappát ajánlotta célként, vagyis kell valami registry bejegyzés legyen... Na de ssebaj elvtársak, fő h működik :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.