Összeesküvés elmélet

Több
3 éve 9 hónapja #64263 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Ne mondjátok hogy nincs olyan hogy mész egy hajóval és olyan jön amit a hátad közepére se kivánsz .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64264 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Nekem nincs ilyen. Számomra nem olyan mint a wot, hogy jön az object 279e és ha jól játszik az illető vele nem sok esély van jól szerepelni ellene, ez csak egy példa. Itt van a jó öreg HE, ami mindent bont, gondolok ezzel bb-k közötti csatarozásra ami így nem esélytelen. Az én halálom a 4 romboló oldalanként meg a he spam (cv mellett azért még mindig a csatahajó a kedvenc, cv meg t8 fölött annyira most nem ízlik).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64267 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Hát, ilyen max, hogy full hp-s kremlin és nincs se torpedós csapattárs a közelben, vagy olyan akinek jó a HE penje,de azért kremlin oldala se egy betonfal, citadellázható, ha olyan szögben vagy bb-vel vagy nagyobb gunkaliberrel bíró CA/BC-vel. Yep, minden hajó veszélyes tud lenni, helyzetfüggő, t8 cv t10-ben egy pár hp-s minot is ki tud szedni, ha úgy adja be a random azért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64271 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Na pl nagatoval vagy egyedül és feltünik egy gneu támogatás nélkül hát nem rémülsz meg .
Vagy egyedül vagy 10 es anyahajó ként és feltünik egy sértetlen mino.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64272 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Ha nagatoval vagyok és jönne egy gnei rám... hát, elkezdenék fordulni a másik irányba, nem is azért, mert szétlőne, hanem mert kitorpedózna, ha nem hal meg addig, míg közel ér hozzám :lol:

ja, cv.vel az parás, ma hakuryuuval megtapasztaltam, egy meccsen 2 minno 2 halland... végül 100k dmg 170k spottal összejött, de mezőny alsó részén végeztem...

De tényleg nehéz mondani olyant, amit meglátva menekülnél, pl dd-t ha jól játszik és tud stealthen torpedózni, azt nemigazán fogod meglátni, míg el nem szúrja vagy nem spotolja fel más (repcsi, másik dd, radar). Vagy stalingrad, erős ellenfél, de AP bombás raj szépen tud sebezni bele, ha átjut a légvédelmen, meg szétégetve is "gyorsan" hullik elfele. Smolensk az pl parás, de sok armorral nem látták el, szerencsére (?).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.