Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 3 hónapja #62325 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Nem próbáltam ha elküldi..............

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62326 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

RetroRambo írta: Sziasztok, nem olvastam vegig a teljes topicot, de ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy periodikusan hullámzik a siker aránya? Én nem szégyellem a 44%-os win rate-t (bár Massachusetts-el ez 58, és egyelőre a Republiqe is jól megy, mint első tier X), de feltűnt, hogy 10-15 jó csata után elkezd csupa brutál ChuckNorrissal szembeállitani, akik sorra letörlik a teamet a térképről. Ekkor már épp kezdem feladni a reményt, depresszió gyötör, amikor újra elkezd gengébb csapatokkal összeereszteni, jönnek a 3-5 sinkek. És ez így hullámzik. Biztosra veszem, hogy nem csak véletlen.

Nem húzom az időt. Ha van 44% győzelmi arányod akkor miattad sírnak és nem neked kéne szóval... Inkább kérdezz hogy ezen hogy lehetne változtatni és akkor lehet többször nyersz majd és végre nem te leszel a hunyó. :silly: ;)
tudom megint én vagyok a köcsög de valakinek kicsit lennie kell
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62329 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

RetroRambo írta: Sziasztok, nem olvastam vegig a teljes topicot, de ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy periodikusan hullámzik a siker aránya? Én nem szégyellem a 44%-os win rate-t (bár Massachusetts-el ez 58, és egyelőre a Republiqe is jól megy, mint első tier X), de feltűnt, hogy 10-15 jó csata után elkezd csupa brutál ChuckNorrissal szembeállitani, akik sorra letörlik a teamet a térképről. Ekkor már épp kezdem feladni a reményt, depresszió gyötör, amikor újra elkezd gengébb csapatokkal összeereszteni, jönnek a 3-5 sinkek. És ez így hullámzik. Biztosra veszem, hogy nem csak véletlen.

Egyszerűen ez random :) , 1+ 1- 2+ 2- 5+ 6- 2- 1+ 5- Ez a véletlen eloszlás.... B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62330 Írta: RetroRambo
RetroRambo válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Ó igen, dolgozom is rajta, hogy jobb legyen, igyekszem okosodni.
Viszont a bejegyzést egyáltalán nem sírásnak szántam, hanem tapasztalatot osztottam meg. Erre való a fórum. De
azért örülök, hogy egy tapasztalt k...ög is megszólított, köszönöm!
;) :P

bontottcsirke írta:

RetroRambo írta: Sziasztok, nem olvastam vegig a teljes topicot, de ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy periodikusan hullámzik a siker aránya? Én nem szégyellem a 44%-os win rate-t (bár Massachusetts-el ez 58, és egyelőre a Republiqe is jól megy, mint első tier X), de feltűnt, hogy 10-15 jó csata után elkezd csupa brutál ChuckNorrissal szembeállitani, akik sorra letörlik a teamet a térképről. Ekkor már épp kezdem feladni a reményt, depresszió gyötör, amikor újra elkezd gengébb csapatokkal összeereszteni, jönnek a 3-5 sinkek. És ez így hullámzik. Biztosra veszem, hogy nem csak véletlen.

Nem húzom az időt. Ha van 44% győzelmi arányod akkor miattad sírnak és nem neked kéne szóval... Inkább kérdezz hogy ezen hogy lehetne változtatni és akkor lehet többször nyersz majd és végre nem te leszel a hunyó. :silly: ;)
tudom megint én vagyok a köcsög de valakinek kicsit lennie kell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62331 Írta: RetroRambo
RetroRambo válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Leopardusz lehet, igazából nem is számít... B)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja RetroRambo által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62332 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

RetroRambo írta: Ó igen, dolgozom is rajta, hogy jobb legyen, igyekszem okosodni.
Viszont a bejegyzést egyáltalán nem sírásnak szántam, hanem tapasztalatot osztottam meg. Erre való a fórum. De
azért örülök, hogy egy tapasztalt k...ög is megszólított, köszönöm!
;) :P

bontottcsirke írta:

RetroRambo írta: Sziasztok, nem olvastam vegig a teljes topicot, de ugye nem csak nekem tűnt fel, hogy periodikusan hullámzik a siker aránya? Én nem szégyellem a 44%-os win rate-t (bár Massachusetts-el ez 58, és egyelőre a Republiqe is jól megy, mint első tier X), de feltűnt, hogy 10-15 jó csata után elkezd csupa brutál ChuckNorrissal szembeállitani, akik sorra letörlik a teamet a térképről. Ekkor már épp kezdem feladni a reményt, depresszió gyötör, amikor újra elkezd gengébb csapatokkal összeereszteni, jönnek a 3-5 sinkek. És ez így hullámzik. Biztosra veszem, hogy nem csak véletlen.

Nem húzom az időt. Ha van 44% győzelmi arányod akkor miattad sírnak és nem neked kéne szóval... Inkább kérdezz hogy ezen hogy lehetne változtatni és akkor lehet többször nyersz majd és végre nem te leszel a hunyó. :silly: ;)
tudom megint én vagyok a köcsög de valakinek kicsit lennie kell


Ha megnézed azt hogy hova írtál. (összeesküvés elmélet) és elolvasad az előző 7 oldalt akkor szerintem ezt nem sokan vennék tapasztalat megosztásnak. Mondjuk ez nézőpont kérdése mert lehet a korábbi kommenteket is annak szánták.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, RetroRambo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.308 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.