Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62192 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Kedvelt szórakozásom vissza játszást nézni . És ugyan úgy elbaszni az egészet csak másként . Javasolta más is nézzek videókat akkor fejlődök . Fejlődés volt igaz vissza :) .
( Próbált már valaki egy profi zsonglőrt utánozni ahogy pl tányérokkal zsonglőrködik . Na ugyan ez igaz erre . meg lehet próbálni ugyan úgy csinálni a dolgokat ahogy ő . És még sikerülhet is . Csak ez a játék nem olyan egyszerű mert itt dinamikusan változnak pluszba a dolgok 1 perc és minden szar lesz .)
De nem lehet mindenki a felső 10% tagja mint ahogy az alsó 10% hoz sem tartozhatnak csak a kivételesen bénák és(vagy) hülyék .
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62193 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Kitartás.. semmi több nem kell néha. Titartással jön a tapasztalat. Tapasztalattal pedig a sikerélmény
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62196 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Tehetség nélkül kapsz olyat aki t10 ben akar játszani úgy hogy t3 ban sem tud 5000 csatával .
A sikerélményt nem osztogat ez a játék gyakran , 2 kezemen meg tudnám számolni hogy hány emlékezetes csatám volt idén . Aki 1000 csata alatt nem tanulja ki a játékot az nem fogja kétszer annyi alatt sem . Az én taktikám hogy próbálom tenni amit tudok és olyan hajóval amit kreditben legalább nullásra ki tudok hozni . és a csapatra bízom hogy nyerjenek , mert ha rám hagyják akkor tuti vesztünk .
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62197 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Sakk analogiát használva én vagyok az aki biztos benne hogy a huszárral csak átlóban lehet lépni .
Az a huszár vágás nem ?
Egyébként a topik eredeti céljához vissza térve . Mi az oka hogy a 100 legszarabb kongo játékos között vagyok és nem hozzá illő a win rate ? Mi ez kérem ?


Az, hogy meg kellene nézni pl az átlag potenciális sebzéseket.
Amit meglepő módon jó játékosok sem vesznek figyelembe, lehet, hogy a Kongóval többször voltál kulcspozícióban, tovább éltél, esetleg foglaltál, vagy éppen lőtted a foglalást, ezzel segítve a csapatot.
Magyarán jókor , jó helyen. Azaz nem te Rambóztad végig az ellent , hanem jó Sancho Panza voltál.
A Kongó gyorsabb, mint a König ergo hamarabb odaérsz és hamarabb lelépsz vele.

BB-vel illik megnézni mennyi és milyen DD van adott esetben és azt is leragálni.
Szóval nem 1x1 a játék.

Én sem tudom alkalmazni feltétlen, amit leírok, de nem árt, ha tudom. :whistle: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62206 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Irtam hogy a 100 legroszabb között vagyok . Szóval én voltam az a csávó akit leg először löttek ki a csapatbol .
Mivel gyorsabb így hamarabb tudod szarba keverni . Lassabb újra töltés tehát kevesebb lövés halálig . Lassan forgó ágyú rossz szórás nagyobb lőtáv hogy jó mesziröl fel tudd fedni magad hogy ez úgy is maradjon . És a páncélzata pont alkalmas hogy 10 k sebzést elszenvedj minden salvoval .Öt bejövő salvo halálig .
Szóval ha van valami hátránya egy hajónak azt megtalálom . Tudom hogy van elönye is . Legalább nem akadályoztam a csapatot így tudták hogy csak 11 áll szemben 12 vel .
De a kawa , myogi tükrözi a
játéktudásom kongó nem .
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62208 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Irtam hogy a 100 legroszabb között vagyok . Szóval én voltam az a csávó akit legelőször löttek ki a csapatbol.


Igen, olvastam.
De kíváncsiságból nézd meg a két hajó átlagstatisztikáit.
A Kongóval nagyobb a max sebzésed és az xp is. az Atlag sebzés és frag kevesebb, mi nt a fele.

De 155 kontra 72 csata.
Ismét látszik, hogy több csata (több adat) korrektebb képet ad.

De nezd meg a Kaisert a Königgel

Több átlagsebzés, jobb (?) PR , rosszabb WR.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.