Hajok

Több
4 éve 2 hónapja #62760 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Hajok

akkufuro írta: Ha jól emlékszem mod nélkül csak játékosok nevét lehet kiíratni kis hajó ikonnal együtt szépen mutatja ki van még talpon. Monitorrol annyit hogy TV egy jobb moncsi áráért kaptok kb 1m képátlójú TVt Arra kifér bár az arányok ugyanazok nagyban is kitakar mindent.Én nem szeretem pedig 55" azaz kb 117cm tvn játszok


Nem látszik pedig odatettem a kurzort balról második oszlop lent kis zöld négyzet ami nincs kipipálva DISPLAY TEAM


Mélyen Tisztelt Uram!

Szerintem nem értettük egymást, de mindegy. Arra próbáltam célozni, hogy a monitor oldala és a képernyő széle kifejezés nem feltétlenül ugyan az. :P
Béke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62761 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Hajok
Úgy emlékszem, ez már volt nem is olyan régen kérdés.

Akkor is ezt javasoltam.

A mellékelt videóban, linket is mutat a kap alatt és felsorolja, milyen MOD-okat használ.

Abból az egyik szerintem ez. vagyis, hogy a hajók neveit mutatja.

Aki meg komolyabban bele akarja ásni magát a MOD-ok tengerébe, annak meg ott van az Aslain's féle csomag. Ott az után kiélheti magát mindenki.

Ott például van olyan, hogy a hajók nevei látszódnak csak, már mint a csata helyszínén. Oldalsó paneleket nem használok, mert sokat kitakar a kis monitoromból.

E mellett én még kikapcsoltam a HP számlálót, helyette a százalékos értéket mutatja a csík felett.

Mondjuk ez is nagyon bosszantó tud így lenni, mert számtalanszol áll meg a célpontom HP százaléka EGY!!! százalékon. Mindegy milyen hajó, mindegy mennyi a full HP-ja. Képes támadás után megállni egy százalékon és nagyon gyakran röhögve távozik a füstben.




Az aktuális nagy MOD csomagot meg itt lehet letöltögetni.

Aslains MOD csomag

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62762 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Hajok
Kedves imi! A játékban számtalan helyen tudod megjeleníteni az adott hajók nevét, úgyhogy kérlek legyél konkrétabb, hogy hol szetnéd látni:

1) az adott hajó fölött? Controlls - alternative interface mode: FULL, vagy csata során az ALT gombbal hívod elő

2) a kistérképen? a kistérkép beállításait manuálisan beállítód a fogaskerékkel minden hajódon.

3) a képernyő szélén? mod nélkül, amit akkufuro mutatott. Annál jobbat csak moddal, de fingom sincs, mert kb semmi előnyt nem ad, és csak zavaró.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • imi08
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 2 hónapja #62768 Írta: imi08
imi08 válaszolt a következő témában: Hajok
hát igy szertném ijen legyen
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62773 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Hajok
Ez az 1-es opció lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.