Submarine

Több
4 éve 16 órája - 4 éve 15 órája #63369 Írta: akkufuro
Submarine téma létrehozva akkufuro által
Hát voltam PTn kivártam a soromat és mentem tengeralattjáró csatába. Mit mondjak k...va jó lesz .Ha egyik oldalon kihal az összes rombi és SM akkor gyakorlatilag sérthetetlen lesz a maradék SM ha van idő egyedül kiirthat mindenkit. Ha nem jól tudom esetleg hogy a lemerült SM-t csak vizibombával lehet killezni és az csak a rombikon van akkor nyugtassatok meg.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 15 órája akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 15 órája #63370 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Jól hangzik . Legalább a csapat összeálítással jobban fognak foglalkozni a wgnél vagy nem nagyon lessz senki aki cirkáloval vagy csatahajóval menne erre a játékmódra .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 15 órája - 4 éve 15 órája #63372 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Submarine
No para egyenlőre VÁLASZTHATÓ csatamód mint a Space meg a többi Legalábbis remélem nem lesz általános
Utolsó szerkesztés: 4 éve 15 órája akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 15 órája #63374 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Ezért írtam hogy ebben a játékmódban ha elcseszik csak tengeralatjárók meg rombolók lesznek mert mást nem fognak bevinni a játékosok . Meg ki is kopik mint az Armsrace

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63393 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Submarine
Eddig a németeket érzem a leggyengébbnek az eddig kipróbált 3 tengeralattjáró közül :angry:

Életerő: 8300
Max sebesség: 24 / 15,6 csomó (felszíni / vízalatti)
Tengeri láthatóság: 4,3 (4,6)km / 2,2(2,6) km (felszínen (szonározva) / vízalatt (szonározva))
Légi láthatóság: 1,4 (1,5) km / 0,7 (0,8) km (felszínen (szonározva) / vízalatt (szonározva))
Torpedó: 5x1
Torpedótáv/-újratöltés/-max.sebzés/sebesség/észlelhetőség: 6,6 km/ 67 mp/ 15400 HP/ 58 csomó/1,2 km
Szonártáv/újratöltés/működési idő: 6,6 km/ 8 mp/ 25 mp


Életerő: 8300
Max sebesség: 26,3 / 16,6 csomó (felszíni / vízalatti)
Tengeri láthatóság: 4,5 (6,1)km / 2,2(3,5) km (felszínen (szonározva) / vízalatt (szonározva))
Légi láthatóság: 1,6 (2,2) km / 0,8 (1,2) km (felszínen (szonározva) / vízalatt (szonározva))
Torpedó: 4x1 / 2x1 (első/hátsó)
Torpedótáv/-újratöltés/-max.sebzés/sebesség/észlelhetőség: 8,7 km/ 81 mp/ 8967 HP/ 62 csomó/1,3 km
Szonártáv/újratöltés/működési idő: 8,7 km/ 6 mp / 20 mp


Életerő: 9900
Max sebesség: 24 / 15,6 csomó (felszíni / vízalatti)
Tengeri láthatóság: 4,9 (7,3)km / 2,4(4,2) km (felszínen (szonározva) / vízalatt (szonározva))
Légi láthatóság: 1,9 (2,9) km / 1 (1,5) km (felszínen (szonározva) / vízalatt (szonározva))
Torpedó: 4x1 / 2x1 (első/hátsó)
Torpedótáv/-újratöltés/-max.sebzés/sebesség/észlelhetőség: 10,5 km/ 8 mp/ 10100 HP/ 64 csomó/ 1,3 km
Szonártáv/újratöltés/működési idő: 10,5 km/ 10 mp / 35 mp

Legalábbis nálam jobban működött az S-1 és a Cachalot, mint az U-69, illetve a csaták végén a Tier 6-os szovjet és az amerikai tengeralattjárók általában előrébb végeztek mint a német.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63394 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Submarine
Mentem én is néhány kört a tesztszerveren. Igaz, a tengeralattjárót kivárni most csak kétszer volt időm.

Elég birka és átgondolatlan a teszt így. Sejthető volt, szinte mindenki azt szeretné kipróbálni.

Eddigi tapasztalatom az, hogy elég nehéz vele hatékonyan játszani. Csak az amerikait sikerült kipróbálnom.
Volt egy tengeralattjáró és egy cirkáló killem vele. Kép nincs sajnos.
Nagyon nehéz, illetve még nagyon ismeretlen számomra a kezelése. Bizonyára sok gyakorlással hatékonyabban is lehet használni.

Mivel más hajóosztályokkal sokkal könnyebb bejutni, így mentem két csatát rombolóval és egyet hordozóval.

A hordozós csata elegendő volt arra, hogy érezhető legyen, a hordozó használhatatlan gyakorlatilag ellenük. Az egyikük elcseszte a dolgot és megpróbált kiszedni, én meg jól fölé álltam a hordozóval és csata végéig ügyeltem rá, hogy a dolog így is maradjon. Irogatott valamit a chat-be oroszul, de nem nagyon érdekelt. Amikor fel jött, lőtte a másodlagos, meg ha épp ráértem, akkor kapott rakétát. Legalább nem okozott több problémát.

A rombolós csaták viszont érdekesek voltak. Nagyon nem értek a rombolókhoz ezt előre kell bocsájtanom.

A lényege a dolognak, hogy még több dolguk lesz a rombolóknak, ha bekerülnek egyszer majd a játékba ezek a vízalatti hajók.
Mind a két csatában nagyon fontos volt, hogy maradjon romboló a csata végéig vagy legalább addig míg az ellenfél tengeralattjáróit el nem kapjuk. Az első csatában ez nem sikerült. Az összes cirkáló,romboló, még a hordozó is engem lőtt. Sajnos a végére elfogytam. A megmaradt cirkálónk meg csak nézett, mint a lukinyúl, mert semmit nem tudott csinálni. Ki is kaptunk. Hiába kértem, hogy ne a rombolókat kergesse, őt nem érdekelte a dolog.

A második csatában már értelmesebb csapat volt. A csatahajók kicsipegették a cirkálókat, míg a cirkálóink aprították a rombolókat, meg akit épp elértek. Én meg füstbe menekülve igyekeztem túlélni a hordozó támadásokat. A cirkálók így is jól megszorongattak.
Mikor végre nyugalom lett, útba indultam és levadásztam az ellenfél tengeralattjáróit. Ez már csak jutalom játék volt. A végén még bosszúból kiszedtem az ellenfél hordozóját is.

Összességében látok fantáziát ebben az új fejlesztésben. Én azt is merném mondani ennyi tapasztalat után, hogy be lehetne vállalni a random csatákba is a tengeralattjárókat.

Sok feltétellel, az igaz.

Egyik ilyen, Hogy sokkal jobban figyelni kell a rombolókra a többieknek. Muszály lenne védeniük és támogatniuk, hogy legyen valaki, aki majd a bosszantó, vízalatti bandát kivégzi.

Nagyon visszább kellene tenni minden játékosnak néhány lépést a játék kezdete felé, amikor még többnyire tudták, melyik hajóosztálynak, mia dolga.

Ha most is így lenne, T6-g simán be lehetne tenni a tengeralattjárókat.
A régi, kő-papír-olló mentalitást kellene csak feléleszteni.

Első körben a felspottolódott cirkálóktól kell hamar megszabadulni. Csatahajók, cirkálók, hordozók dolga lenne. Addig a tengeralattjárók még fel sem fejlődtek a támadáshoz.

Második körben minden létező tűzerővel kiiktatni a rombolókat, meg bárkit, akin mélységi bomba van. Itt ugye első körben a rombolóktól kell gyorsan megszabadulni. Nem tudom, lesz-e még más hajón is.
Utána már könnyü nyerni. A rombolók levadásszák a tengeralattjárókat és kész is.

Most legalábbis nekem ezt jött le a játékból.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.