Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9125 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

zstorok75 írta: Kedves geotigris9!

Engedd meg, hogy feltegyek egy kérdést!
Te a játékba való regisztrálást követően, töltöttél e ki valamilyen tesztet, vagy vettél e részt bárminemű felmérésben, amely arra irányult volna, hogy felmérje, mennyire vagy "retardált" miközben ezzel a játékkal játszol?
Amennyiben nem, miért gondolod, hogy mások megtették?

Ennek hiányában, mégis hogyan lehetne SZÁNDÉKOSAN, hasonlóan "retardált" játékosokat rakni egy csapatba csak azért, hogy "téged" szívassanak?

Ha megengedsz egy tanácsot, nem másokban kellene keresni a hibát, hanem elsősorban a saját gondolkodás módodat felülvizsgálni. (Hidd el lehetne min javítani... ;) )
Attól mert néha van egy-két jó köröd, még nem jelenti, hogy mindig mindent jól csinálsz.

Nem bántani akarlak csak szeretném felnyitni a szemed, mert kicsit szörnyű, hogy egy látszólag értelmes ember, képtelen észrevenni a saját hibáit, helyette viszont ostoba összeesküvés elméleteket gyárt arra, hogy egy egész cég, különböző eszközökkel (retardáltak egy csapatban, szándékos AFK-k, stb. stb.) azért dolgozik, hogy vele kicsesszenek, vagy hova tovább, ezzel bírják rá, hogy pénzt költsön a játékra. :sick:

Szóval ne panaszkodj, és ne másokat hibáztass! Légy okos, gondolkozz és alkalmazkodj!

További jó játékot neked! ;)
(És kevesebb panaszkodást nekünk... :P )



Nyilván nem vagyok tökéletes én is hibázok, de hidd el nem egy - egy kiragadott csata eredmény ez. Igenis a legtöbb esetben az élen vagyok a végén az esetek túlnyomó többségében főleg, ha nem a tier alján kezdek és ezt nem merő nagyképűségből írom neked! Ha játszottunk volna már párszor szakaszban akkor annyira ismernél, hogy ezt tudhatnád! - Az más kérdés, ha még szakaszban vagyunk is és rossz a csapat és teljesen megfeszülünk is a csatát nem tudjuk lehozni. :ohmy: (Természetesen nem ranked csatára értendő!)

Sajnos, hogy van- e olyan algoritmus a játékban ami a fent említett hozzászólásomban írva vagyon azt én és te sem tudod egyértelműen cáfolni és igazolni sem. - Szóval ez csak hipotézis szintjén marad. Mert, ha hasonlót tényleg berak a WG a játékba, hogy a ramdom nem teljesen mindig ramdom azt soha nem fogja elismerni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9137 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Na, Furutakával nyertem 6 rangsoroltat egyhuzamban. Gyorsan abba is hagytam. B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9148 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Így nem nagyon haladok a rankedben:








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9149 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
folytatás:



Még egy :





És egyetlen egy darab ilyen is volt: (Persze előtte meg utána sem volt hasonló.)

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9228 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az elsöt nyertem ez a második







copy.com/mQRfNO8KdEcbcdvt enyi elég is volt
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9232 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta: Na, Furutakával nyertem 6 rangsoroltat egyhuzamban. Gyorsan abba is hagytam. B)

:)
Egy hét szünet után ma újra nekifogtam és 11 győztes csatáig jutottam egyhuzamban :P így 10 szintről eljutottam a 7ig, de utána nem ment, egy győztes csata kellett volna a 6-hoz de nem ment, oda-vissza ugráltam végül abbahagytam mivel majdnem visszaestem a 8-ra...
Az elején úgy lőttem a citadellákat hogy csak néztem :lol:



(szegény pensacola két percig volt játékban, fullról lekaptam az elején)





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.387 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.