Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35756 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Meglepő módon 53% a győzelmeim javára ebben a szezonban (Shira 57%, Akatsuki 62%, a többi meg a Myoko klónokkal való bohóckodás). Azt hittem rosszabb lesz a mutatóm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35758 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Tisztelt "ladanyi"ha már leülök játszani akkor megtisztelem a játékostársaimat azzal hogy megteszek mindent a csapat győzelméért.Soha nem léptem ki még akkor sem ha már csak ketten netán egyedül maradtam a végére,sőt olyankor foggal-körömmel küzdők végig amíg tudok. :evil: És volt olyan hogy csak pár ponttal volt bukó a csata. ;) Ja és én sem vagyok igazán aktív játékos.Szóval az ilyen hozzáállással csak mások játékát,örömét rontod,veszed el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, leopardusz, Justice, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35760 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta: na, szoval azert fogom hagyni, mert ami érdemben szemét dolog a WG részéről, hogy most, amikor tényleg csatadöntő tényező a rengeteg angol/ radar, nincs egyetlen normál hajó sem, aki tud radart használni. kizárolag prem hajok tudnak radarozni...
Atlanta/Indianapolis/Belfast, van még ?.

Azt hiszem ráhibáztál az idei ranked fő céljára... :angry:
megtöltötték füsttel az egészet, csomó uj romboló, füstölő CA-k, amiket mind überelnek a prém 7esek. Nem is olyan drágák mind a 8as prémek, ergo sokan megveszik, csak h jobban teljesitsenek rankeden. Ügyes trükk, érdemes tanulni kis marketinget a wgtől :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35761 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés

llw99 írta:

Kzoli írta: Tökéletesen igazad van! A szakasz létszám nem véletlen azért ennyi mert három fő nincs döntő hatással a győzelemre! Én nem tartom magam különösebben nagy játékosnak, de azért valami talán már van mögöttem, az összesített Win rate nem jelent semmit az ég világon semmit csak esetleg a szerencsét aki hajót fejleszt annak nem lesz jó win statja. Nekem pl 47 egész valamennyi, de az Atago a nagy kedvenc az simán 50 felett van. Valamint az összes kedvenc hajóm. Azonban amig meglett az öt darab tízeshajó sok olyan járgány volt ami nagyon nem állt kézre.


Na itt meglepődtem,mert nekem 48,2% győzelmi arányom van (lassan útban a 49 felé...remélem), és Zoli te jóval jobb játékos vagy nálam,igaz csak 1 nap játszottunk együtt,de bőven meggyőződtem erről. Érdekes...akkor ez a winrate... :unsure:


Nem nem vagyok jóval jobb játékos sok hajót fejlesztettem és az bizony rendesen lehúzta a win rate. Jelenleg 6.220 Random csata és 47.52% win rate 77 darab hajó lett eddig kifejlesztve. De mindjárt mas a helyzet ha pl az Atagot nézem a nagy kedvencemet annak 52%. A Fuso amit szinten nagyon szeretek 53%. De engem igazán a DMG érdekel mert az egy olyan mutató ami csak rajtam múlik hiszen az lehet akkor is jó ha maga a csata az bukta.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35775 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Kérdés
Haladunk, kb még 80 csata.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Hipper23, llw99, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35777 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés
Jó ez a Ranked csak szar.
Csatahajóval kezdem elérni azt a szintet,hogy élvezhetetlen.
Ma vagy 20 meccset mentem és mindenhol füst meg torpedók kizárólag.
A sebzés bármibe 1020 v 2000 vagy citadella kivéve a DD mert az csak 1020.

Szerintem kvára balaszolni kéne már a Shirákat meg a füstölős cikálókat a játékban mert ez vicc.
Mire lejár a füst kb újra használható aztán meg kerüld ki a 16db torpedót vagy a 2x16.
A BBm úgy ég minta a papír 2x 3x-os gyújtással folyamatosan tök jó. A Fiji egy laza salvoval 3-4k a szaros 150mm-es ágyúval-HIHETŐ
Nem hiszek a manipulált játékban de ez már kezd nekem is dühítő lenni.
Lassan egy csapatban max 2BB van nem véletlen. Nem mernek bejönni vele mert csak egy darab hulladék a vízen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.