Rangsorolt csaták / Ranked Battles

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja #50080 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
Jó tudni ha van pénz prémium cuccra,hajóra akkor.......... jobban átlátom a csata menetét,jobban tudom a hajómat úgy állítani hogy,a lehető legkevesebb sebzést kapjam ,sőt még a célzásom is feljavul és mindig az optimális hajót lövöm. :sick: Bammeg elkúrtam,megyek is rendelni :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50082 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
A lényeg – amint Gold Malac a Wotinfo.hu oldalon vagy 100x leírta már – a szék és az egér között van. Mindig. Lehet ágálni ellene, jönni konteókkal, pénzzel... a statisztika feketén-fehéren megmutatja akkor is: aki 42%-ot hoz randomban, az kínkeservesebben megy előre, ha megy egyáltalán, mint aki 55%-ot vagy többet... Aki 57%-on teljesít randomban, az jobb játékos, mint én, aki 47%-ot... nem jobb ember, csak jobb játékos, és ebben a játékban ez kell. Ennyi.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Nik0nosz, pgergo77, bontottcsirke, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50086 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Osszessegeben, hogy ertekelitek ezt a seasont? Varakozasok, eredmenyek, hajok teljesitmenye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50087 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Gyenge. (R1-nehéz lesz na de hogy ennyire..., R1, (csillaghoz) Prémium)
:)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50088 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Meglepően kevés kutuzovot láttam a meccseimben. CV se nagyon volt aminek én személy szerint örülök. A loyang kb annyira volt gusztustalan mint arra lehetett számítani. Viszont ez a füstben lövöldözős dolog szerencsére mérséklődött a korábbiakhoz képest.
Kicsit gyorsabban meglett a rank1 mint vártam. Én megnéznék egy tier 10 rankedet a következő szezonban.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50089 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem 30-40 meccs kellett, hogy rank15-ből valahogy lejussak rank10-re, aztán pici ingadozás 10-11 között, majd 9-en zárás. Nem tudom miért, de valamiért nehezebbnek éreztem, pedig bb-vel mentem, mint szoktam (Bismarckkal volt szép kis bukó széria, Amagi ilyenkor mentett)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.