Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 2 hónapja #50180 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: "Bátraké a szerencse" :silly:


Kérdés melyik a jó vagy bal ...[?] :side:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50181 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: "Bátraké a szerencse" :silly:


Mé' , nem? :whistle: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50182 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Megnéztem én is azt a winrate-es dolgot ingame



rank15-ről 9-re így sok vagy kevés? :silly:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50183 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta: Sziasztok!

Én elég későn kezdtem ezt a szezont, egyszer voltam eddig rank1-es kb. másfél éve szintén T8-ban 600 csatával ;) Azóta 2-szer rank5. A T7-est nem bírtam idegekkel a sok Belfast miatt a ,másikra nem volt időm.

Most sikerült a rank1 275 csatával, abból 191 Kageroval a többi vegyes, többnyire Atago. Szerintem ez a szezon a Belfastoshoz képest sokkal kiegyensúlyozottabb volt.

Lo Yang: érezhető volt, hogy egy kicsivel többet ér ez a DD ebben a szezonban a többinél, de mivel átlagban ugyanannyi volt velem mint ellenem ez nem befolyásolt. Kageroban ülve én úgy éreztem lehet ellene játszani (nyilván nem egy ágyúpárbajra gondolok 1v1 és nem is arra h füstből próbálom kitorpolni), ki lehetett sokszor használni, h a KAgerora ugrottak mint tyúk a takonyra soxor túl nagy önbizalommal is;) Ez minden rombolóra igaz volt.

Benson: kifejezetten gyengének tűnt ebben a mezőnyben.

Z: Meglepően gyengének tűnt az én meccseimen én sokkal többet vártam tőle, azt hittem méltó vetélytársa lesz a Lo Yangnak, hát sokszor még a Bensonnak se volt.

Kiev: az a pár "örült" aki behozta nagyon jól játszott vele nálam, azért nem ajánlanám senkinek :D

Akaizebigyo: Bánom, hogy nem volt rá kapitányom, meglepett mennyire jól tolták vele sokan.

Kagero:
"miért nem füsttel jössz be rankedba??!?!?!"
"Azért mert akkor nem lennék több mint egy nagyon rossz Benson"
Nagyon jó spotter, remek cap lopó (NEM első szándékú capper!!), remek cap védő akár egyedül is.
16 torpedó az 16 torpedó és, ha van is sonar attól még ki kell kerülni ;) Amit sokan nem vesznek figyelembe, hogy az összes romboló típushoz képest ezzel kell a leginkább másképpen játszani, ezért ha egy gunshiphez szokott ember ül bele, abból nem szokott semmi jó kisülni.

Chapy/Edi/NO: Nagyon nem szerettem azt, hogy mindig ment a rinya, h az ellennek van nekünk nincs radarunk és már el is uralkodott az én feladom hangulat a csapat felén.

Nos nyilván másképp kell játszani radar ellen, nyilván nem állok be a cap közepére, ha tudom h van radar, hanem felkészülök a rövid futásra. Akit radar alatt kilőnek egy full HPs DD-ből az nagyon elrontott valamit, az nem vette számításba a radart, ami ha számítasz rá nem olyan rettenetes végzetes dolog, Tarts távolságot, legyél fedezék közelében, ha minden kötél szakad akkor fuss és rázd a segged.

Chapyt én is kipróbálatam, mikor nem ment a KAgeroval háááát 21 csata 28%-os winrate :) Ebből én azt vontam le, hogy a Chapy nem tartozik a könnyű hajók közé, egy jó játékos kezében hatalmas fegyver, de a többiekében csak a rosszkor elnyomott radarozásokról szólt és a gyors süllyedésről. Hozzátéve, hogy a legutóbbi VIII-as ranked óta a szegény Chapyról még a teljesen zöldfülűek is tudják h top prio és ráadásul ezt még a nagy részük be is tartja :)

A lényeg, szintén elmondható, hogy annyiszor volt csak az én oldalamon radar, ahányszor csak az ellennél szóval ez se befolyásoló tényező.

Atago/Takako/Mogami: Ezekkel megleptek, főként a jó játékosok. Nagyon hatékony flankeléseket tudtak menni akár egyedül is velük.

BBk: Csak NC-ztem párszor, azt is csak akkor, ha láttam, hogy CV lesz a meccsben. Meg is lett az első clear sky medálom :D

Most páran megköveznek majd, de én úgy éreztem, hogy a legkevesebb meccset a BBk döntöttek el. Sokkal többször dőlt el meccs azon, h az egyik oldal elvesztette az összes DDjét, mint azon, ha az összes BBjét:) Persze, ha bent volt egy remek BB játékos az simán csatadöntő volt, de talán ebből volt a legkevesebb.

Nagyon sok pocsék BB játékost láttam sajnos, nagyon alapvető hibákkal. Ennek gondolom az is az oka, hogy kevésbé tapasztalt játékosok jobban biztonságban érzik magukat egy BBben ezért ezt a hajóosztályt választják. Rengeteg elpocsékolt salvot láttam, rengeteg rossz fordulást, rossz megindulást, rossz meg nem indulást, rossz pozícióválasztást.

Azért jól BB-t játszani ugyanúgy nehéz mint bármi mást, talán csak itt egyel többet lehet hibázni (úgy érzik) ezért szeretik a kezdő játékosok.

Egyébként azt vártam, amit kaptam. A ranked továbbra is arról szól, hogy kiseggeld a rank1-et, minél jobb vagy annál kevesebb seggeléssel. 1,5 éve 600 csata 51% winrate kellet hozzá nekem. Most 275 csata 55%-os winrate, még van hova fejlődni. Egyszerűen el kell fogadni, hogy ez ennyi.

Mindenki tudja milyen winratet képes produkálni rankedban egy adott hajóval, aki már nyomott egy komolyabb szezont. Ha tudod mekkora winratere vagy képes (és nem hazudsz magadnak), akkor mivel a megszerzendő csillagok számát ismered, pontosan tudod h nagyságrendileg hány csatába fog kerülni neked a megszerezni kívánt rank. Persze számold még bele a csillagmentéseid gyakoriságát is (itt se hazudj).

Lehetsz bármilyen bukó vagy nyerő szériákban a winrated megmondja, hány csatára számíthatsz.

És, hogy mitől nő a winrated?: GYakorlás, tanulás, ellesés és játék játék játék, másképp nem megy.

Mitől csökken?: Nem, nem azért mert szarok a csapattársak. Azért csökken, mert buktál zsinórban 6-ot és dühből bemész még 4 meccset, amikben olyasmiket csinálsz, amiket normál állapotban nem :)

Ja és, hogy lett meg a rank1? Hááát, így szerintem keveseknek, mint nekem. Egy 10 győzelem és 2 vereség csillagmentéssel sorozat végén jött a döntő ütközet. Kellően ráizgultam, hogy lehet ez lesz az utolsó csata, amit mennem kell ebben a szezonban. Szinte remegett kezem lábam ÉS megcsináltam a legnagyobb hibát amit KAgeroval a legnagyobb szégyennek gondolok, berohantam cappelni (sose szoktam) és nem kilőttek, hanem kitorpedóztak a 2. percben :D A társaim, így 6vs7 -ben lehozták nekem a meccset, nem győztem hálálkodni :)



Igazan profi es reszletes elemzes, nice work es grat! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50184 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Megnéztem én is azt a winrate-es dolgot ingame



rank15-ről 9-re így sok vagy kevés? :silly:


Szerintem DD-l kellet volna menned neked is végig sokkal előrébb lennél. :P

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Szemezgetem egy kicsit egy két lementett eredményből.
Na ez érdekes volt szaladgálás foglalni és a végén lehoztuk úgy AFK-s hajónk volt. Ilyen is csak egyszer esett meg, hogy AFK hajóval nyertünk azért egy pár még akadt ami ezért totál bukó lett.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50185 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyet azért elfelejtettek ;) mégpedig hogy a ranked 7vs7 és nem 12vs12.
Lehet ezért megkövezni de más játékot kíván.(attól függetlenül hogy milyen csapattagok vannak)
És ezért nem szabad összehasonlítani a random WR-el.
WR-t pedig ne csak általánosságban nézzétek meg hanem hajóra lebontva amivel mentettek rankedben.
De miért is nézitek ? Rang 1 a cél akkor nekem édes mindegy hogy mi a WR rankedben. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23, leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.