Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 2 hónapja #50234 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak becsülni tudom azokat akik végigviszik ezzeket a ranked szezonokat. Én már régóta nem is próbálkozom vele, csak futok pár kört ha van kedvem, de általában csak felbosszant...azért pedig minek játszani? Max a kalóz zászló érdekelne az egész dologból:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50235 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta:

geotigris9 írta: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Érdekes ez statisztika.


Ez tényleg érdekes. És megerősít abban, hogy a Benson tényleg gyengén muzsikált ebben a szezonban.

A statisztikából például egyértelműen látszik, hogy nagyon aggresszív játékot játszottál a Bensonnal. 48% cap pont az rengeteg, ezek szerint szinte mindig cappelni akartál (nekem 25%). 42% main gun 6% torp hit ezek meg rengeteg közelharcra utalnak (nekem 35% és 4.6%). Ugyanakkor az átlagsebzésed, illetve a spottolásod által okozott sebzésed kevesebb mint nekem Kageroval, ami megint azt jelenti, hogy főleg DD harcokban vettél részt és, hogy kevesebbszer tudtál spot sebzést szerezni mivel nyilván többször haltál meg a kezdeti DD harcokban mint én.

Mindebből nem azt akarom kihozni, hogy én jobban játszottam volna mint te, mert egy Bensonnak az is a dolga, amit játszottál vele, inkább azt erősíti meg bennem, hogy a Benson nem volt erre a ranked szezonra jó hajó. Gondolom próbáltál vele aggresszívan cappelni, de a Z meg a Lo ebben a stílusban ebben a szezonban jóval hatékonyabb hajók voltak erre.

Persze lehet, hogy tévedek és csak statisztikai adatokból építek egy légvárat :)


Kolléga nagyon jó meglátásai vannak. B)
Az a szép az egészben amely szezonban egészen favorit volt a Benson ott nem volt kihúzva és ranked előtt nem sokkal lett megvéve. Most, hogy már elég jó hajó meg a kapitány is most meg szinte labdába sem lehetett rúgni vele rankeden ... Hát ez van mint korábban írtam nem volt tervezve a rankedozás nálam most, de hogy ennyire nem volt jó az erre a célra 1. sorban fenntartott hajóm .. :dry:

Persze az lett volna még az igazi ha lett volna jó topp hajó rankedre minden osztályban kihúzott kapitánnyal és lehett volna választani hogy melyik az a hajó amivel lehet haladni is előre..

Ajánlom mindenkinek menyen 8t hajókkal amik vélhetően tényleg jók rankedere és húzza ki legalább egy bizonyos szintig a kapitányt, amivel következő rankeden már jól lehet muzsikálni előre láthatólag.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50238 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rolesz81 írta: Max a kalóz zászló érdekelne az egész dologból:)


Én is a zászló miatt csináltam meg elsőre:) Aztán meg az hajt, hogy még egy és meglesz a Flint utána meg az fog hogy a Black :D

geo: Én ezért tartottam meg minden megszerzett hajót T6-T8 között, ki tudja mikor melyik lesz éppen használható. Bár általában valamelyik prém a legkiemelkedőbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50243 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: következő rankeden már jól lehet muzsikálni előre láthatólag.


Majd adataink alapján eldől, hogy mi lesz a vége, és mi lesz a következőben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50244 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A köv ranked biszti h nem 8as lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50246 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha biztos, akkor mi alapján az?
Volt már korábban is egymás után r10 alatt t7-t8 együtt, szóval az ismétlés nem "kizárt"...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.