Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63485 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Na, asszem én végeztem, küldi kész, szóval valszeg hanyagolom



50%? Xd mikor 2-4 bukó megy folyamat az azért nem egy kellemes dolog az 50% mellett se
ja, mellékesen rank5--en állok, 2 star volt a legjobb, de visszabuktam 2. hellyel a meccsen...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63486 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Segítséget kérnék olyanokat mentek itt Hindivel. Már régóta megvan de valahogy nem találjuk egymást pedig tudom hogy jó hajó. Ami azért is érdekes mert az ág többi tagjával egész jól elkaristoltam (magamhoz képest). Kérdések AP or HE arányok, kapitány skillek, modulok. Sokat nem hiszem hogy segít rajtam de hátha. Esetleg rövid játékstílus leírás vagy videóajánló. Előre is köszönet.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63487 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Szervusz, én a hindivel általában oldalt kájdolok tartva a kb 18-20 km-t. Inkább He lőszert használok, mert tapasztalataim szerint sokat romlott az AP, nem sokat ér ha csak nem 8km-en belül vagy és az ellen meg tökéletes broadside-ban áll neked. Szükség esetén megyek csak közelebb, általában csata elején, hogy fedezzem a rombolónkat ha egyáltalán akar foglalni :D Szerintem elég jó a hindi töltésideje úgy hogy lőtáv növelőt használok. Ha túl sokan céloznak rám, mert már unják, hogy égetem őket akkor ledobom a spottot és utána kezdem újra. A vadászok már semmit nem érnek, ezért spottert használok, így 24 km-ről is már tudok gyújtani amit nem sokszor oltanak el. Fordulni meg csak akkor amikor nem vagyok spot alatt vagy nem engem céloznak. Folyamatosan mozgásban lenni, játszani a sebességgel ahogy a venetia-k szokták. Itt van az, hogy milyen upgrade-t és kapitány skilleket használok. A superintedent nagyon hasznos főleg a hp töltés miatt, a légvédelemre szerintem felesleges rakni, mert nagyon fullosnál is min egyszer meg tud támadni a cv. Az, hogy mutatja mennyien céloznak rád meg létfontosságú a cirkálóknál :D

Sok sikert a hindihez, jó kis gép ;)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63489 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Megye III. Louzer FC a Bayern ellen De jól esett.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63504 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Ranked DD-seknek üzenem : A buff felvétel nagyon kevés XP-t ad menjetek inkább spotolni torpedózni mindenki jobban jár. Nem kell 1-1 1/2 perceket ott csücsülni várva az égi áldást miközben már a leghátulról indult BB is ott tolong hogy felszedje. Egyszer PT-n sikerült vagy 8-10 buffot összeszednem semmi nem látszott az XP-en nemhogy az a 2-3. Úgy is lehetetlen küldetés de én szóltam. A remény hal meg utoljára.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63513 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én Hindevel HE-t használok, egyedüli baja, hogy 2500 max dmg nem sok...
Viszonylag jó armorja van, ezt ki kell használni, de ez ugye elsődlegesen közelről működik és nem bb-k ellen, szögelve viszonylag (jó, pontos armor értékek nem jutnak eszembe, így nem jelentek ki inkább semmit se). Lövöldözésnél meg annyi h ne menj nagyon közel, ha kell akkor spotter repcsi és szedni kell a bb-ket,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.