Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
3 éve 10 hónapja #63988 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Gondoltam megpróbálok egy kört, mint nap zárásaként, kicsit wtf lett








Jó lett volna túlélni, de ne akarjak mindent már :silly:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, llw99, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #63991 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Na ezt megnézném .
Nem raknád fel a raplayt GRIEVOUS ?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 10 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63998 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Végre... 4 zsinórban nyert csata a Nelsonnal eljuttatott a kitűzött célig, megvan a Rank10.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64015 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
tessék

Melléklet:

Fájlnév: 20200526_1...wsreplay
Fájlméret:1,375 KB


Azért van a csatámban hiba bőven, simán oldalt mutatok az ellennek :D meg 1-2x szerencsés lövésem megvolt (máskor meg nem)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64017 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem a Fiji jött be , 133k volt a legjobb csata.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64225 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Stílusosan, Scharnhorsttal, kiszálltam. :)



Rövid helyzetértékelés. Az első nap szokás szerint hajópróbálgatással telt, R11/1*-ről indultam. Akkor még nem is sejtettem, hogy 65 csata kell az R9-re lejutáshoz. :D Bár több klántárs is a Sinopot tartotta favoritnak, én mellőztem a ruszki csodát, épp elég volt belőlük a CB szezonon. Viszont kaptam egy jó tippet, amire úgy gondolom megérte beruházni tickettel: a Haidára, kb. 4500 doublonból jött ki. Legjobb camo, brutál ágyúk, hosszú sonar (spec upgraddel), egyes torpedók. Az ebben a szezonban meghatározó cap/pont játékra remek választás. Sok mindent kipróbáltam végül, 3 hajó maradt a kalapban, a már nevezett Haida, a jó öreg Scharnhorst és a Gorizia. A Scharnhorst bár kis kaliberú ágyúkkal rendelkezik, cirkálók és rombolók ellen mindenképp hatékony. A tömegesen úszkáló Sinopok ellen szinte csak a HE hatékony, viszont ellenük rendelkezett még egy csodafegyverrel, a torpedókkal. A 8 km secondaryk meg időnként elég komoly tarolás tudtak végrehajtani A Gorizia is elég hatékonynak bizonyult, a SAP lövedékek halálosnak bizonyultak az ellenséges rombolók számára, a hajó a csata kezdetén nem egyszer bizonyult végzetesnek a capre bemerészkedő ellenséges DD-k számára. Ezenkívül van egy "mini radar" jellegű 6 km-es sonárja és füstje, ami sokszor életet mentett vagy akár capelésnél is segítséget jelentett. A futottak még kategóriába sorolnám az Indianapolist, amelynek egyetlen óriási előnye a 10 km-es radar. Ha egy agilis csapat ki bírta használni ennek az előnyét, könnyű győzelmet hozhatott, sok pályán 2 cap lefedésére is képes volt. Ezenkívül csak hátrányai vannak a hajónak, gyenge camo, papír hajótest, nagyfokú lomhaság és lassú töltés, csillagmentésre közel képtelen. A csillagok javát, amúgy a Haida és a Scharnhorst mentette, ezért is mentem a legtöbbet pont ezzel a kettővel. Valójában annak örülök, hogy Tier 7-ben is sikerült az, ami összejött már korábban 8-9-10-ben. Összességében elviselhető volt mentálisan ez a szezon, volt ennél rosszabb is. Akik már elérték a célt azoknak gratulálok, akik még küzdenek azoknak meg sok szerencsét kívánok. ;)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.