Rangsorolt csaták / Ranked Battles

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64830 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
A múltkori kláncsatán a játékosok nagy része nagyon ellenezte a hordozókat, mert elveszi a taktikát. Ezzel egyet is értek, kláncsatára felesleges, rankedre sem raknám be. Tier 8as rankedre is berakták annak ellenére, hogy mennyien kérték, hogy ezt ne tegyék. Minden egyes official stream alatt ezt látom, hogy spamelik a nézők a "pls no cv" és ehhez hasonló mondatokat. Most a tier 6os kláncsatára nagyobb, közepes és kisebb klánok tiltakozás jelleggel a cv miatt nem játszanak kláncsatát. Erre most mi van itt: tier 8as ranked hordozóval. :D :woohoo: A fórumok, a kommentek a chat , minden platformon való megnyilvánulás után beteszik a hordozókat. Erre csak annyit mondok, hogy: MERÉSZ. :whistle:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64852 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
a terv megvan
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #64862 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem vagyok egy nagy taktikus de 10 rankedből 8-ban miért az a becsípődése mindenkinek hogy a közeli foglalásra kell nagy erőkkel felvonulni vagy én tudom rosszul? Ha én lennék a főnök akkor 1 dd közel mindenki messzi. Ha véletlen így csináljuk általában nyerünk is

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64878 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezekkel: REPÜLŐGÉP-HORDOZÓK-al kéne valami csinálniuk. Rohadt erősek, csak jönnek, és jönnek. A zárt teszten még a kezdeteknél, jó volt. Addig nem indíthatott pl torpedós repülőt, amíg vissza nem ért a hajóhoz, ja nem pontos, mert ott is volt még egy bizonyos időn belüli betöltés. Mind amikor hajóról kilősz torpedót, ott se tudsz folyamatosan lőni, van egy újratöltési idő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64880 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Én mint részben hordozós sem erőltetném vagy raknám be őket sem rankedre, sem klán csatába. (Főleg tier 8as cv, azonos kategóriában nagyon erős tud lenni főleg jó kezekben.) Randomban meg ha nem egyedül flangálsz akkor nem sokat tud mit kezdeni veled. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64881 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Pedig már csak árnyéka Önmagának a CV.Rework előtt rosszabb volt szerintem,ráadásul ismét nerfet kaptak.Meg kell tanulni védekezni ellene,nem koricálni egyedül,játszani a sebességel cikázva haladni.DD-n kikapcsolni a légvédelmet mert a légvédelmi köröd nagyobb mint a spot ranged stb stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.