Doublon vásárlási probléma

  • durmi777
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #8818 Írta: durmi777
doublon vásárlás téma létrehozva durmi777 által
Sziaszok!
Szia Jacktor ! Hozzád szeretnék fordulni a következő problémámmal.Ma 18.00 kor vásároltam 15,766 huf-ért doublont.Az oldal azt irta nem sikerült később próbáljam újra de a bankkártyámról levonták a pénzt.37 perccel később újra próbáltam most 706 huff-al gondoltam elbasztam valamit,bár több éve játszom (mára WOT-al kezdtem) de iyen még nem történt.Azt pénzt is levonták a bankomtól de jóváirás most sem volt.Eddig az eamil cimre küldtek üzenetet most ilyen sincs.Nem feltételezem egy ilyen multiról hogy le akarnak nyulni de kissé aggódom.Kérem segitséged.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #8820 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: doublon vásárlás
Szia! Nem kell parázni. Ha reggelre nem ér hozzád a vásárolt " Áru" Egyszerűen telefonálj be a bankodba és tiltsd le ezeket a tranzakciókat. A pénzt max egy héten belül visszaírják a számládra.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: durmi777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #8821 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: doublon vásárlás
Egyszer jártam én is így.hibát írt a tranzakció végén,megcsináltam még egyszer...később megjött a dublon..kétszer..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: durmi777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #8834 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: doublon vásárlás
Szerintem nem kell aggódni, a pénz az egyetlen amivel nem szórakoznak. Valahol le is van írva, hogy 3 nap a "szállítás" (ha jól emlékszem).. más kérdés, hogy mindig azonnal meg szokta kapni az ember amiért fizet.
Az értesítésekben meg nem nagyon kell bízni. Volt már olyan nálam, hogy semmilyen e-mail, sms nem jött, mégis megkaptam amit akartam..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: durmi777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • durmi777
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #8835 Írta: durmi777
durmi777 válaszolt a következő témában: doublon vásárlás
Ertelek én nekem is eddig azonnal megjött amit vettem,az email azért zavar mert reklamálni csak azzal lehet mert azon van az a hivatkozási szám amivel a tranzakciómat azonositják.Ha azt irom,hogy ekkor meg ekkor vettem valamit ....
ezzel elmehetek a picsába el sem fogják olvasni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #30311 Írta: Pocak2
Pocak2 válaszolt a következő témában: doublon vásárlás
Sziasztok nekem az lenne a problémám hogy december 10-én 10,000 doubloont vettem de nem jöt meg , az e-mail megjöt de a játékba a doubloon nem. az egyik profilra megjött de a másikra ahogy irtam nem. Milehet a probléma?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.