Doublon vásárlási probléma

Több
7 éve 2 hete #37273 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: doublon vásárlás
Hát gondoltam árából megtoldva picit veszek egy Tirpitz -et. Bár már kezdek barátkozni vele, egyszerűen csak nem találom még a megfelelő stílust a hajóhoz. 60-70k/match körül van az átlagom már, párszor becsúszik kevesebb, de alapjában ez a sebzés megy most. Megszoktam a Moskva 22km lőtávját... ez a 15,8 kicsit kevés, füst nélkül nem egyszerű :(

Mondjuk ha tudnék szakaszolni tapasztaltabbakkal, akkor jobban teljesítenénk együtt.
Random team elég gyenge néha, bár ezt tudjátok ti is.

Szóval pénzt nem kérek visssza, max újraosztást duplókra... (úgyis ide költeném :p)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37274 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: doublon vásárlás

solinari írta:

HardcorePunk írta: Sziasztok,

nekem az a gondom, hogy megvettem egy hajót, de nagyon nem jön be. Olvastam, hogy van ilyen 1 in life buyback,WG nél. Na most két napja már írtam, hogy légyszi dupót vissza kérném, de még nincs válasz. Volt valakinek ilyen gondja, hogy hajóért kért vissza pénzt/duplót?
Mennyi lehet ennek az átfutási ideje kb.?

Üdv


Amire gondolsz az akkor van ha eladtál egy prémhajót és szeretnéd visszakapni mert megbántad hogy eladtad. Pénzt vissza nem fognak adni szinte biztos vagyok benne sem doubloont.


Egyébként a Graf Spee ilyen, megszerzés után kb 1 héttel eladtam. Esélyes még hogy visszaadják? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37276 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: doublon vásárlás

HardcorePunk írta: Egyébként a Graf Spee ilyen, megszerzés után kb 1 héttel eladtam. Esélyes még hogy visszaadják? :)

2 hét, vagy 2 hónap, vagy 1hónap... nem tudom pontosan.
Prémiumot nem adunk el!

HardcorePunk írta:

chapo990 írta: Csak kíváncsiságból, melyik az a hajó?


Atago az a hajó,

Ha az atagoval, ami szinte 360°-ban lövi a 10KM-es torpedóit, hozzá 9.1 km-es detect range-e van- ami tiere legjobbja+ 10 203mm-es ágyúja van, ami fedélzetet gyújt, viszont oldalba vág nem tudsz sunyizni, akkor semmivel sem fogsz sunyizni....
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37285 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: doublon vásárlás

ledgeri írta:

HardcorePunk írta: Egyébként a Graf Spee ilyen, megszerzés után kb 1 héttel eladtam. Esélyes még hogy visszaadják? :)

2 hét, vagy 2 hónap, vagy 1hónap... nem tudom pontosan.
Prémiumot nem adunk el!

HardcorePunk írta:

chapo990 írta: Csak kíváncsiságból, melyik az a hajó?


Atago az a hajó,

Ha az atagoval, ami szinte 360°-ban lövi a 10KM-es torpedóit, hozzá 9.1 km-es detect range-e van- ami tiere legjobbja+ 10 203mm-es ágyúja van, ami fedélzetet gyújt, viszont oldalba vág nem tudsz sunyizni, akkor semmivel sem fogsz sunyizni....


Khmm, már egyre jobb a stat is. Tegnap 11 meccsből asszem 8 win volt, lett egy majd 100k-s köröm is. Kerestem velem közel 4 millát. Asszem mégis megtartom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.