Együttműködés co-op-ban gép ellen

Több
8 éve 2 hónapja #12419 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Együttműködés co-op-ban gép ellen

Gneisenau67 írta: Itt a bot-tal kapcsolatban némi fogalomzavarom támadt. Hogy is van ez ? :)


bot az a "játékos" akit számítógép irányít, és CO-op csatában ellenfélként kapod. a tanulj meg lőni humánt, és utána könnyu lesz veluk elsosorban erre az esetre vonatkozott.
az is tény viszont, hogy vesztes random csatában a saját csapat humánok által irányított túlnyomó többségére is használjuk a bot kifejezést, eléggé sértő ez szegény igazi botokra nézve általában, de hát ez van... B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12421 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Együttműködés co-op-ban gép ellen
tessék, mentem egyet kiváncsiságból, mivel nem szoktam coopot játszani, és "csak" bot az ellenfél, belementem a nyilt viz kozepebe stock Mogamival, levertek 35k hp-rol 15k-ra nagyából, 10km-re egy Tirpitz, 8-9 km-re egy Mogami, és 2 Cleveland, akkor megfordultam, utána lőtem amit lőtem, meccs végéig elvesztettem további 2500 hp-t, maradt 12500...

amit sebeztem, az jó közelítéssel háromszorosa az átlagomnak, esetleg fordítsuk le ugy, hogy ki mit tud sebezni CO-op csatában, annak az 1/3-t fogja sebezni randomban, nagy tévedés nem lehet belőle :)

ui, egy időben sakkoztam, és azt vettem észre, ha kizárólag nálam sokkal gyengébb ellenfelekkel játszom, az brutálisan csökkenti a játéktudást...
nem lehet, tényleg nem lehet, nem azt mondom, hogy gond, ha az uj hajo uj agyujat kiproballod Co-op ban, de ha valaki a játékának 50%-t legalább ott tolti, az nagyon nagyon reméllem, hogy randomban sosem fog tier6 fole jonni...
értelme sincs, a többiek részére meg szívás, nagy szívás...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12449 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Együttműködés co-op-ban gép ellen
Köszönöm, kipróbálom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12450 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Együttműködés co-op-ban gép ellen
A sakkban (fociban, stb.) tapasztaltak itt is érvényesek valóban, ezért jó az öreg mesterek tapasztalatait megtanulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12457 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Együttműködés co-op-ban gép ellen
Egyet értek vonKurz hozzászólásával. A Coop csata maximum gyakorlásra jó. Nagyon is érződik, hogy mennyivel kevesebbet fizet mind az élő ellenfelek ellen. nagyon jó összehasonlítás az, ha megnézitek egy randomban és egy coop-ban ha közel azonos mennyiségű sebzést kiosztatok, hány százalékkal kevesebb összeget fizet.

A random csatáktól nem szabad félni. Kell némi fájdalom csillapító folyadék, tartalék egér, billentyűzet, monitor, némi hangszigetelés a szobára, nyugodt családtagok, esetleg befogadásra hajlamos rokonság.

A lényeg, akkor és annyit szabad, érdemes játszani randomban, amíg az szórakoztat, kikapcsol, látod az előre haladást. Mikor nagyon nem megy, keresni kell más elfoglaltságot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Gneisenau67

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #12461 Írta: Gneisenau67
Gneisenau67 válaszolt a következő témában: Együttműködés co-op-ban gép ellen
Azért nyugodt utcaszomszédok is kellenek és biztosítás a tetőszerkezetre, nyílászárókra és vakolatra is. Dühöngés elfajulásának esetére :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.