Random DC és Random program fagyások...

Több
5 éve 10 hónapja #52934 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
Van egy tök utolsó Win frissítés, nálam fel se települ a kollégámnál meg rendszerösszeomlást okoz. Szóval a Microsoft sincs a helyzet magaslatán.

Nálam konkrétan ezt dobja fel (a hardver fél éves lehet):

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52936 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...

Mydgard írta: Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.

Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52939 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...

ledgeri írta:

Mydgard írta: Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.

Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..


Teljesen friss a játékkliensem, újraraktam.
- célzó módba váltás és vissza (de lehet, hogy pont a füst)
- vagy a böngésző
Ezekre gyanakszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #52941 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
75 fok? Elég sok.... Lapitó? Asztali gépen a hűtő jóval lentebb kéne tartsa, de már lapítón is sok...
hogy állsz a memóriával, mennyi van, valamint nézd meg h játék közben a processzor meg memória mennyire terhelődik, mennyi százalék.. Ha még más progik is futnak, pláne sokablakos böngésző, meglehet h a terhelés miatt dob közbe ki
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52944 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...

Mydgard írta:

ledgeri írta:

Mydgard írta: Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.

Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..


Teljesen friss a játékkliensem, újraraktam.
- célzó módba váltás és vissza (de lehet, hogy pont a füst)
- vagy a böngésző
Ezekre gyanakszom.


Célzó mód? Befogásra, vagy max zoomra gondolsz? Ha max Zoomra, akkor shiftelsz, vagy görgőzöl?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52945 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
Ez egy Acer Predator lapos, homerseklet gondok 85 foktol kezdodnek, tehat a 75 optimalis uzemi. Memoria 16 gb ddr4, szinten eleg. Nem hiszem, hogy hardwares a gond, amugy gorgozok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.314 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.