Német Csatahajók

Több
7 éve 10 hónapja #21061 Írta: Nasgotrah
Német Csatahajók téma létrehozva Nasgotrah által
Érkeznek a Német csatahajók hamarosan :)

Kíváncsi leszek a listára :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #21105 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Előző hétvégén itthon volt a legkisebb leánykám és kaptam egy Tirptzet szülinapi ajándékba.Hát nem lettünk nagy barátok vele.Rettenetesen nehezen gyorsul,rosszul fordul,de cserébe viszont a lövéseket bámulatosan szét szórja 10 km felett egy sorozatból max két találat tud lenni.Ennek ellenére szép kritikus találatok tudnak vele lenni.Csak hát 8 lövedékből két találat elég karcsú.Ja és vele tartom torpedó ügyileg a negatív csúcsot egy csatahajóval se sikerült eddig fúll éltről egy torpedó találattól csobbanni.Tegnap egy torpit sikerült begyűjtenem a jobb orr hogolylánc magasságába mit add isten lőszer raktár robbanás,hozzá teszem az első lövegtoron onnan még vagy 30 méternyire van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #21117 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német Csatahajók

nagyfater írta: Előző hétvégén itthon volt a legkisebb leánykám és kaptam egy Tirptzet szülinapi ajándékba.Hát nem lettünk nagy barátok vele.Rettenetesen nehezen gyorsul,rosszul fordul,de cserébe viszont a lövéseket bámulatosan szét szórja 10 km felett egy sorozatból max két találat tud lenni.Ennek ellenére szép kritikus találatok tudnak vele lenni.Csak hát 8 lövedékből két találat elég karcsú.Ja és vele tartom torpedó ügyileg a negatív csúcsot egy csatahajóval se sikerült eddig fúll éltről egy torpedó találattól csobbanni.Tegnap egy torpit sikerült begyűjtenem a jobb orr hogolylánc magasságába mit add isten lőszer raktár robbanás,hozzá teszem az első lövegtoron onnan még vagy 30 méternyire van.


lesz az jobb is :)
nem tudom, milyen csatahajóid voltak eddig, de szerintem a Tirpitz BB-hez képest igen mozgékony, szinte nehézcirkálóként lehet vele játszani. (főleg tier 9-10-es MM esetén)
ne felejtsd el, neked is van torpedód, egy Colorado-val való közelharc végére tettem pontot vele... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #21122 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Új még, s gondolom korvettkapitány irányítja még... nos, ez böhöm nagy és bonyolult hajó, nem vékonyka kadétot, hanem tapasztalt tengernagyot kíván. Minden update-et, amit tudsz, tegyél rá, és a felderítő gépet cseréld le vadászra. Pár csata alatt összecsiszolódsz vele, nyugi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #21130 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Köszönöm a tanácsot ahol lehetőség van rá az az első,hogy felderítőt lecserélem úgyse ér semmit célozni nagyon más vele nekem nem jött be sose.Célzás pontosítást is tettem rá de még így is nagyon szort lövéseket produkál nem emlékszem hogy bármelyik csatahajóm ennyire szórt volna pedig már 8-as szinten járok velük.Nem az előre tartásnál van gond aszt ki lehet tapasztalni,hanem azzal hogy ha például vízvonalra célzol vele akkor a lövedékek fele jobb másik fele a bal oldalt csapódik a vízbe.Felépítvényt nem is célzok vele az teljesen reménytelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #21131 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
őszintén szólva én visszavettem a dispersion modult és ráraktam a +AA-t újra.
azt a 7%-ot én nem nagyon vettem észre, ha messze lövök, bekalkulálom, hogy nincs találat - de néha azért bejön ilyen messziről is egy bónusz 6-7K-s találat, az is több, mint a semmi (BB el is használ egy javítót ilyenkor esetleg...)
a +AA szerintem sokkal hasznosabb, mert a Tirpitz-et előszeretettel pécézik ki a CV-k, ilyenkor azért meglepetés lehet a felspécizett légvédelem.
azért is szeretem, mert van olyan gyors, hogy egy bukó színteret el is tud hagyni és máshol beavatkozni, egy lassú BB-vel ellentétben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.