Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59796 Írta: dPsky1000
Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok! téma létrehozva dPsky1000 által
Sziasztok!

Nemrég kezdtem el a WoWS-t. WG-es accom már vagy 2011 óta létezik. Főleg ha időm és "pénzem" engedte a WoT-al játszottam. De ez mára már lényegtelen.
A kérdésem az irányú lenne, hogy az normális, hogy valaki vadi új játékosként, tényleg tök nulla tapasztalattal 50 csata után 98% győzelmi aránya legyen? Csak mert ez a számomra a tankos mizéria után annyira hihetetlen, mint a nyuszika aki tojást hoz. Tényleg laikus vagyok, nem annyira bírom / bírtam a hajókat (víz iszony), de ez meglepett. Vagy ha ez nem egyedi eset akkor kérlek az is írjátok meg. Hangsúlyozom pár napja kezdtem, teljesen kezdőként. Tankos accom van de arra rá is lehet keresni (pont ezen a néven) Van is rajta valami, meg semmi... Egy középmezőny picit jobb tagja voltam talán. De itt minden szárnyal... 2-4 hajó süllyesztése és a 98% win rate... Hát nem tudom... Néha mintha hagynának... Kérlek véleményezzétek! Köszönöm!

U.I.: Most a Tier 4-es Svetlana nevű Cirkálónál járok. (Ha ez valakit érdekel vagy ez befolyásoló tényező)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja dPsky1000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59797 Írta: Toweliee
Toweliee válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
Coop vagy Random csatákat mész? Ha Coop, akkor normális.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dPsky1000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59798 Írta: dPsky1000
dPsky1000 válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
Igen közben kiderült az igazság és le is vagyok törve mint a bili füle... Azt hittem ekkora "tuti vadász" vagyok , közben meg "botok" ellen harcoltam! A komment elküldése után indítok egy "ember ember ellen" csatát! A reakciót leírom! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59799 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
A stat-od valóban azt mutatja, hogy a Coop csaták királya vagy eddig. lassan majd át lehet jönni a random csaták világába.

Kicsit másabb lesz, mikor az ellenfél is humán.


(Majd kéretik átrakni a Csak egy gyors kérdés topic-ba)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dPsky1000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #59800 Írta: dPsky1000
dPsky1000 válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
Ismét győzelem, de már nem éreztem, hogy rajtam múlott volna! Sokkal több XP és Credit. Lényegesen izgalmasabb játék! Elnézést kérek a tudatlanságomért!


(Letörölhetitek, az egész topicot! Én köszönöm a választ!)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 10 hónapja dPsky1000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59801 Írta: dPsky1000
dPsky1000 válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
"A Coop csaták királya"... ez olyan szívmelengető mondat. Mégis kb semmit nem ér. Quake 1-en nőttem fel... Ott is volt "bot"... és ember. Pécsen bajnok voltam, hát nem tavaly egy pincében meghirdetett "Lan" partyn. Nagyon köszönöm a válaszod!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.