Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #32341 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Arra én is ;) :P de támogatás nélkül valószínü a végeredmény.Egyedül még az elefánt is legyőzhető de csapatban :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32343 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Legyőzhető persze, de azok a 460as ágyúk... :love:

Amúgy azokkal lőttek-e egyszer legalább hajókat, csatahajókat? V csak parti bombázásra voltak használva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32348 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Állítólag a USS Gamblier bay - Bogue osztályú - kísérő hordozó volt az áldozata a 460-asoknak. 43-44 környékén egy amerikai kísérő hordozókból, rombolókból és néhány könnyűcirkálóból álló flotta azt a feladatot kapta, hogy kutassanak japán tengeralattjárók után. Tengeralattjárót nem, de egy nagy kupac japán nagy felszíni hajót viszont igen köztük a Yamatot. Állítólag ez utóbbi vízkiszorítása nagyobb volt az amerikai flottáénak, de a japán flottát - miután kettő elsüllyedt - egyetlen romboló foglalta le. Miután szó szerint szitává lőtték, azután süllyedt csak el. Ekkor lőtte ki a Yamato a fent említett hajót. A japán vezetési és taktikai hibák okozták, hogy a japán túlerő nem érvényesült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #32351 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt hiszem erre gondolsz...

nemrég láttam ezt a filmecskét (nem is néztem végig), de felháborodtam, h mit ki nem hoztak belőle a hős amcsik. Hogy 3 romboló egy teljes csatahajó meg nehézcirkáló flottát sakkban tartott órákig, meg stb... Hogy a nagy hajók az ágyuikkal nem tudták a tul közel (3km) levő kis rombolókat lőni, s még ilyenek..
Meg hogy amikor ott van 6 v 7 amcsi hordozó (gondolom full repcsikapacitással), mégis a rombolók voltak a fő visszatéritő erő a japánok számára...
Szóval akkora mesének érzem ezt a videót h csak na :evil:
Szerintem a másodlagosaikkal is lesöpörték volna azok a hajók ezeket...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #32352 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Válasz alapvetően igazad lenne. Viszont a hordozók tengeralattjáró elhárításra voltak felkészítv, nem pedig felszíni hajók ellen harcra. A cikkben, amit olvastam a témában, ott az amerikai kapitány merészségét és a japánok töketlenkedését írták a furcsa helyzet okának. Ami szerintem nem lehetetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #32365 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Fujipapa írta: Melyik napra várjuk a 6.0 verziót???

Mivel még van PTS és egy nagyobb/fontosabb pach, nem tudni... lehet, hogy lesz 3. kör is.

Acetil_coenzim_A írta: Egy olyan kérdésem lenne, hogy az alap (módosítók nélküli) tapasztalati pont eltér-e az alap és a prémium fiókok között, vagy a prémium már módosítónak minősül?


Ha küldiket nézünk akkor azt számolja ami a második oldalon van a meccsek végén, de ha statokat akkor nagy eséllyel nem, mivel nekem a kamikaze R-em 4000XP-s maxja a prémium oldalon szerepelt, nem az alapon a végső oldalon... Ennyit arról, hogy az Átlag-xp-bajnokok, mennyivel bajnokabbak...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.