Csak egy gyors kérdés...

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32557 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

reveszlaci írta: itt van a kép

PzPuma írta: Tegyél már közzé egy képet, linket hogy mire gondolsz mert már mindent átnéztem de én nem találtam sehol sem zöld álcafestést a Graf Spee-re... ;) :blush:

1 -es álcát adnak ingyenesen graff hoz,,ez meg a 2 -es

Az elsö javaslatom hogy tegyél fel magyaritást.Az a álca nem zöld hanem ugy néz ki mit a képen a hajo.Azt irja 2db ujévi álcát kapsz ha teljesited a feladatot.
u.i.javitom magam ezt az oldalt a magyarositás nem forditja le
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32558 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdés
Amit a képen látunk az a "New Year 2017" nevü álcafestés.
De ez kék és nem zöld... :P :whistle:
200% Free XP-t ad a csata után.
(Lásd a mellékelt képet... ;) )

Amire te gondolsz az zöld ikon, az csak az álcafestés ikonja. De nem konkrétan magából a valódiból vágták ki. (Ez kavarhatott meg...)
(Egyébként ilyen jellegű zöld festéssel a japán csatahajókon találkoztam. Míg mondjuk ugyan az a festés az amerikain kék, addig a japán hajókon zöld.)



Arra viszont már nem emlékszem pontosan, hogy honnan kaptam a 200 darabot.

U.i.: Közben megnéztem kicsit jobban az általad feltett képet és elcsodálkoztam. Nekem még nincs is meg a Graf Spee... :blink: :ohmy: :dry:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32559 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés

Flaged írta:

metalrobi írta: Ez igaz, sokszor a mersz hiányzott a nyersz-hez.
A japók már Pearl Harbort elcseszték, hogy a 3. hullámot végül lefújták. Na meg hogy az amcsik feltörték a kódokat, és az újabb ladikok véletlenül pont kifutottak hadgyakorlatra... Nem voltak maximalisták, holott ezeregy lehetőségük meg volt a totális pusztításhoz.
A németek meg honnan vették, hogy 2-3 ladikot és pár DD-t kell kiküldeni világmegváltásra...

Az amcsikat bármennyire is nem szeretem, a katonák között náluk is sok volt a bátor harcos, csak őket a feletteseik engedték is. A németeknél ez csak a szárazföldön volt meg, és bizonyos egységeknél a légierőben. Nyilván kicsit torzítanak ezek a filmek, de az alapjuk valós.
A németeknél sajnos a benyalt asztali tábornokok hoztak olyan döntéseket, melyeknek közük nem volt a valósághoz. Rommelnek is nem véletlenül kellett öngyilkosságot elkövetnie, holott mindenből kihozta a legtöbbet, és a partraszállás helyét is teljesen logikusan kikövetkeztette.


Ezzel azért vitatkoznék.Abban egyet értek veled,h az Amiknál is voltak bátor katonák,mint ahogyan az Oroszoknál és a Briteknél is.Viszont a szövetségeseknél éppen,hogy nem engedték az egyéni kezdeményezéseket.Max kisebb szinten(szakasz,század).Másrészről,ha komolyabb ellenálásba ütköztek egyből hívták a légierőt és a nehéztüzérséget.A Német hadseregben,főleg az elit hadosztályokban(waffen ss) elvárás volt az egyéni kezdeményezés.Egészen a legalsóbb szintekig.Nem véletlen,hogy a II.vh óta a mai napig a legnagyobb ászok a Német hadserekből kerültek ki.Pilóták,harckocsizók,tengeralattjárosok.

Hitlernek kiváló tábornokai voltak.Csak az volt a baj,h az a paranoiás,tehetségtelen,kisebbségi szindrómában szenvedő ripacs, féltékeny volt a tábornokokra.Hitler katonailag,stratégiailag egy nagy nulla volt.Igaz ugyan,h végig harcolta az I,vh-t,de csak mint baka.Folyton leszólta a javaslataikat és csak azért is a saját idióta,sokszor teljesíthetetlen ötleteit erőltette.Főleg a háború vége felé.
Rommelnek nem azért kellett meghalnia,mert a szövetségesek partraszálltak Normandiában.
Hanem azért,mert tudott a készülő(1944.június.20) Hitler elleni merényletről és nem jelentette.
Ezért Hitler úgy döntött,hogy a német nép ne szerezzen tudomást az aljas árulásáról, ezért felajánlotta az öngyilkosság lehetőségét.Ugyanis Rommel nemzeti hős volt Németországban,valamint Hitler egyik(nem sok volt) kedvenc tábornoka is.A hivatalos tájékoztatás(akkori) szerint szívroham végzett vele.


Az amiknál jobban engedték az egyéni döntéseket. Németeknél sok jó ötletet lesöpört Hitler, és sok baromságot erőszakolt a tábornokokra. Hitler sose szerette Romelben, hogy ő szembe ment a paranccsal, ha úgy érezte. A francia hadjáratban nem véletlenül kapták a Szellemhadosztály elnevezést. Sokszor nem adott helyzetjelentést, nehogy elárulja magát. Hitler mindig is várta, hogy mikor tudja Rommelt eltávolítani, hisz félt tőle. Hitler paranoiás volt, Rommel pedig egy határozott ember. A szemében Jodl és Keitel volt a jó, mert az íróasztal mögött bólogattak mindenre. A merénylet és a szemhunyás jó ok volt. Bár a fél bagázst megölethette volna....

A legnagyobb ászok a németek közül kerültek ki, ez igaz. De a hadmozdulatokra írtam nem az egyéni teljesítményekre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32560 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Kérdés
Kedves fórum társak!

Tekintettel arra, hogy hamarosan a játék új verziójával kicsit átalakításra kerülnek a kapitányokkal kapcsolatos dolgok, és ezért itt az oldalon található "Kapitányi képzettségek és fejlesztés" írást is szükséges lenne átírni, úgy gondoltam, hogy én ezt megtenném, és mielőtt kijönne az új verzió, ide fel is tölteném. Tenném ezt abból a célból, hogy kikérjem a véleményeteket vele kapcsolatban, illetve hogy javaslatokat adjatok, hogy mi lenne az a téma ami még kimaradt, vagy ami kiegészítésre, átírásra szorulna.
Másrészt, hogy amikor véglegesedik az új verzió, akkor megkönnyítsem Jacktor helyzetét is azzal, hogy neki már ne kelljen ezzel bíbelődnie. (Ö írta az eredeti cikket).

Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.

U.i.: Tulajdonképpen már készen van, csak addig nem akartam publikálni amíg meg nem jelenik az új verzió és egy-két dolog nem tisztázódik. Illetve amíg ti át nem nézitek...

U.i.2:Lehet, hogy nem ide kellett volna ezt a kérdést feldobni, ezért elnézést.... ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32564 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Kérdés
köszi akkor a zöld ikon zavart meg :sick: a kékböl nekem is van vagy 200 db még,,más FONTOS kérdésem lenne,,mi változik a kapítányoknál,,mert a 10 skill-est már kiszedtem 2 napja,de félre is raktam más német hajóra akarom majd,,de ha változnak képességek,lehet gyorsan be kéne osztanom jelenlegi tulajdonságokra nehogy késöbb rábaxak?? :blink: köszi választ elöre is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32567 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés

zstorok75 írta: Kedves fórum társak!

Tekintettel arra, hogy hamarosan a játék új verziójával kicsit átalakításra kerülnek a kapitányokkal kapcsolatos dolgok, és ezért itt az oldalon található "Kapitányi képzettségek és fejlesztés" írást is szükséges lenne átírni, úgy gondoltam, hogy én ezt megtenném, és mielőtt kijönne az új verzió, ide fel is tölteném. Tenném ezt abból a célból, hogy kikérjem a véleményeteket vele kapcsolatban, illetve hogy javaslatokat adjatok, hogy mi lenne az a téma ami még kimaradt, vagy ami kiegészítésre, átírásra szorulna.
Másrészt, hogy amikor véglegesedik az új verzió, akkor megkönnyítsem Jacktor helyzetét is azzal, hogy neki már ne kelljen ezzel bíbelődnie. (Ö írta az eredeti cikket).

Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek.

U.i.: Tulajdonképpen már készen van, csak addig nem akartam publikálni amíg meg nem jelenik az új verzió és egy-két dolog nem tisztázódik. Illetve amíg ti át nem nézitek...

U.i.2:Lehet, hogy nem ide kellett volna ezt a kérdést feldobni, ezért elnézést.... ;)


Én személy szerint megköszönném. Minden anyagnak, infónak örülök, eddig mindet el is olvastam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.436 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.