Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja #32804 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés

FeketeHarren írta: A WOWS hivatalos oldalán az End of Year Marathonnál már minden megszerezhető medál arany, de amikor belépek a játékba, akkor nem ad semmilyen ajándék konténert (minden medált megszereztem már korábban), ami a WOWS oldalán az event leírása szerint az arany szint elérése esetén járna. Tudtok erről valamit? esteleg később adja az ajándékot, vagy írjak a supportnak?


Majd 18-a után :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32805 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem eddig mindig megjelent a konténer, amikor valamelyik aranyra váltott, most még nem néztem meg, hogy megkaptam-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32807 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én néztem, de nekem nem volt semmi. De mintha csak 4 konténert kaptam volna csak az eddigi a 6 helyett, de lehet, hogy álcázta magát a maradék 2.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32833 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok
Német csatahajókkal megyek (jelenleg a Gneisenau-val). A kapitányomnak van 3 pontja, és nemsokára meglesz a 4. is. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e elköltenem ezt a 3-at a +25%-os torpedóészlelésre, vagy gyűjtsek az első 5ös skillre? (már van 4-esem, szóval az 5ösökhöz csak kettő kellene, amiből egy mindjárt meglesz)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32835 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Meg lehet lenni a torpedóészlelés nélkül is, nem kell rátenni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32836 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Meg lehet lenni a torpedóészlelés nélkül is, nem kell rátenni ;)

én is sajnálnám rá, ahhoz képest most jövök egy csatából, ahol egy cirka full hpról szedett ki torpedókkal:D (jött mellettem közel, mire kilőttük, elengedte őket. csak azt nem értem, hogyan, mivel mikor kilőttük, még egy kis földnyelv volt közöttünk.. pár másodperc után meg csak azt vettem észre, hogy 8 torpi fog belém szállni egy az egyben..)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.