Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36492 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Hellgor70 írta: Na túl vagyok mindenen :blink:
Sőt leszedtem Aslain's módját is és a játékot is újra raktam, de már amikor elkezdi telepíteni a játékot már akkor nyomja a kis "üzenetét"...
Szerintem az egész gépet újra kell raknom..... :(
De köszönöm a segítséget... :)

ledgeri írta: Launcher indítás, vagy Play gomb megnyomása után?

Ha első, akkor ezt csináld meg ! (ez egy saját progija a WG-nek, és átnézi a fájlokat külsőleg. Mentsd el a cuccot [az ellenőrzés végén], ahogy írja, ha nem javított semmit, és küldd el ticketként. Ha javított akkor esetleg mentsd el.. de próbáld újra a játékot..)

Ha második, akkor a képen is látható Settings fogaskerék után megnyíló felület második lapján a Check-et futtasd le.
Mind kettő idő 5-20 perc, de megéri


Mondjuk tényleg az a legtisztább, de előtte azért egy ccleanert is ajánlanék alap registry tisztításra, meg megnézni, hogy nem indul-e el olyan progi amit te nem szeretnél futtatni... Gyanús nekem hogy nem hibakódot kapsz, hanem magyar szöveget...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36493 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,bocs ha valakinek rossz a kérdés.Nagyon nem folytam a hajós játékba,nálam a favorit a wot,csak alkalomadtán hajózok egyet.A kérdésem az volna,ha a torpedóhoz az van írva sebzés 13 000,akkor az egy darab torpedó sebez annyit,vagy ahonnan indítom az összes,Például van egy hajó min kettő torpedó állás van,és állásonként 3 torpedó cső,akkor a három torpedó sebez ennyit,ha betalál,vagy darabonként?A választ előre is köszi.


darabonként számolja, de ennél a valóságban kevesebbet azért, asszem az eltalált hajótól függ, a Shimának nagyon durva torpedoja van, 21-23k, az szokott sebezni 15-18k sebzés/torpedó..., cirkálókon szerintem többet...

torpedókat amugy 8-10km-re indítanak jellemzően,ott meg 15-ből nem rossz a 2 találat, gyakori viszont a nulla...

de ha azt nézegeted, hogy melyik hajón van jó torpedó, akkor legfontosabb a hatótáv, tudjad minimum l 3km-rel messzebb lőni, mint ahonnan észreveszik a hajódat... itt számolni kell a 8-10 szintu romboloknál -10% álcával felszerelésből, és ujabb -10%-l kapitány skillbol...

továbbá fontos a torpedó sebessége/milyen messziről lehet észrevenni,illetve hányat tudsz egyszerre indítani, mennyire tudod beteríteni a térképet. ez határozza meg, találsz-e egyáltalán.

magát a konkrét sebzést én csak ezekután tenném, ötödik helyre...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus, Szete58, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36494 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Flaged írta:

marcus írta: Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,bocs ha valakinek rossz a kérdés.Nagyon nem folytam a hajós játékba,nálam a favorit a wot,csak alkalomadtán hajózok egyet.A kérdésem az volna,ha a torpedóhoz az van írva sebzés 13 000,akkor az egy darab torpedó sebez annyit,vagy ahonnan indítom az összes,Például van egy hajó min kettő torpedó állás van,és állásonként 3 torpedó cső,akkor a három torpedó sebez ennyit,ha betalál,vagy darabonként?A választ előre is köszi.


Torpedónként sebez annyit!


Torpedónként sebezHET annyit!

Ha megnézed pl csatahajóknál a kikötőben, a HP értékre víve az egeret ott látszik egy torpedó sebzés csökkentő %. Csatahajóknál több, DD-knél kevesebb.

Hivatalosan, bővebben
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36496 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

Flaged írta:

marcus írta: Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,bocs ha valakinek rossz a kérdés.Nagyon nem folytam a hajós játékba,nálam a favorit a wot,csak alkalomadtán hajózok egyet.A kérdésem az volna,ha a torpedóhoz az van írva sebzés 13 000,akkor az egy darab torpedó sebez annyit,vagy ahonnan indítom az összes,Például van egy hajó min kettő torpedó állás van,és állásonként 3 torpedó cső,akkor a három torpedó sebez ennyit,ha betalál,vagy darabonként?A választ előre is köszi.


Torpedónként sebez annyit!Torpedónként 13 000. Tehát,ha mindhárom betalál,akkor az 39 000 sebzés.Elvileg.

Köszönöm szépen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36501 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: Kérdés
Skacok!

Mást is ledobott a szerver, vagy csak én vagyok a "kiváltságos"? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36513 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

ez mit takar?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.412 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.