Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 10 hónapja #38986 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta:

leopardusz írta: Sztem az azt jelenti h kétszer annyi a hp-juk, de attól még ki lehet csinálni őket is... :evil:


Hat a 100% nalam teljes tulelest jelent, a survivability azt jelenti. Van zaszlo, ami detonation eselyet csokkenti 100%-kal, ha nem raksz +% eselyes zaszlokat, nem robbanhatsz fel, mert 100%, hogy nem robbansz. Olyan vilagos ez, mint a vakablak. Szoval kurva erdekes szerintem. En a 10.6km-es nemet csatahajokon ezt hasznalom, hogy ne seruljenek a masodlagosak (+AA-k), erre megis serulnek, ez igy eleg ganej.


Szerintem - hangsúlyozom, szerintem! - rosszul értelmezed (ha nem, majd a hozzáértőbbek úgyis kijavítanak). Te fölteszed a -100% robbanás és a -100% lövegsérülés zászlókat, ő föltesz két +5%-os esély arra, hogy az ellen felrobban zászlót (úgy emlékszem, kettő ilyen van)... ez az én gógyim szerint annyit tesz, hogy van 10% esély arra, hogy kettőtök párharcában mégis elszáll a lőszertárolód... a lövegekre ugyanez dettó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #38992 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Ki mivel csinalja a 2500 base XP-t a heti questhez?

Nekem random , többihez hasonló meccsekre be-be csúsznak 2300-ak úgy, hogy a végén csak nézek, hogy mi ért ezen a többihez képest ennyit...

Mydgard írta:

leopardusz írta: Sztem az azt jelenti h kétszer annyi a hp-juk, de attól még ki lehet csinálni őket is... :evil:


Hat a 100% nalam teljes tulelest jelent, a survivability azt jelenti. Van zaszlo, ami detonation eselyet csokkenti 100%-kal, ha nem raksz +% eselyes zaszlokat, nem robbanhatsz fel, mert 100%, hogy nem robbansz. Olyan vilagos ez, mint a vakablak. Szoval kurva erdekes szerintem. En a 10.6km-es nemet csatahajokon ezt hasznalom, hogy ne seruljenek a masodlagosak (+AA-k), erre megis serulnek, ez igy eleg ganej.


Egyszer Bismarkkal szépen egy sziget mögé szorultam, de egy Edinburgh tudott kapogatni oldalba.... Rendben 3 perc múlva máshol néztem, hogy miért nem mennek a másodlagosok.... Arról az oldalról egy sem volt ép...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39087 Írta: Bruti_2017
Bruti_2017 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szisztok, lenne egy kérdésem, ezt a karit ma csináltam, van másik ami 2 éves és elég jól állok ahhoz képest hogy csak brahibol csináltam . WOT-ot nyomtam ezerrel.Régebben a magyar portálra regiztem, de elfelejtettem visszaigazolni, és akármit csinálok, az istennek se enged be. adjon tanácsot valaki, aki jobban ért ehhez, ennek kb 1 éve és nincs már meg a mailban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39093 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Bruti_2017 írta: Szisztok, lenne egy kérdésem, ezt a karit ma csináltam, van másik ami 2 éves és elég jól állok ahhoz képest hogy csak brahibol csináltam . WOT-ot nyomtam ezerrel.Régebben a magyar portálra regiztem, de elfelejtettem visszaigazolni, és akármit csinálok, az istennek se enged be. adjon tanácsot valaki, aki jobban ért ehhez, ennek kb 1 éve és nincs már meg a mailban.

:whistle: Szép kérdés :dry:

Amint kérdezel válaszolok, amint értem, hogy mi a problémád, reagálok!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Bruti_2017

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39098 Írta: Bruti_2017
Bruti_2017 válaszolt a következő témában: regisztráció
Regisztráltam a másik accuntommal ide a magyar portálra, csak nem igazoltam vissza az E-mailt, ennek már 1 éve, tömören ennyi a történet,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39101 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
s nem tudsz vele belépni ide, de mégis a név le van foglalva?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Bruti_2017

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.