Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 5 hónapja #45864 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Másnál is előfordul az ,hogy a csata végén csatajelentés előhozása helyett a rendszer a kikötőbe küld? Ma 3x kaptam ilyent és marha zavaró. 1x pedig a jelentés nem jött elő, de a kikötőt se láttam, altabbal majd visszahozással előjött, valahogy :unsure:

Most nem tudom, hogy a PT-vel, vagy a PT idejekor az alap verzióval, de előjött nekem is.
Passz, kb 3*történt meg a portbarakás, a többit én nem tapasztaltam.
Modok nincsenek, tiszta telepítés .11 óta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45878 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hali.
Két kérdésem lenne.
A játékba mikkor kerül be a magyar nyelv úgy mind a wot-a?
A hajókra nemzeti lobogók mikor lesznek elérhetőek?
Köszönöm! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45879 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés
Jelenleg ez a World of Bugs.
1. Többször nem írta jóvá a Helloween küldetést (vele együtt a hajót se fagyasztotta 30 percre).
2. Az egyik CV győzelmünket elcsalta a Combat Mission-öknél (1-el kevesebbet írt be).
3. Randomban spot hibák (lősz, elbújsz sziget mögé, majd amikor kijössz felvillansz, és utána esik le a spot)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45880 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

metalrobi írta: Jelenleg ez a World of Bugs.
1. Többször nem írta jóvá a Helloween küldetést (vele együtt a hajót se fagyasztotta 30 percre).
2. Az egyik CV győzelmünket elcsalta a Combat Mission-öknél (1-el kevesebbet írt be).
3. Randomban spot hibák (lősz, elbújsz sziget mögé, majd amikor kijössz felvillansz, és utána esik le a spot)

1. Velem ilyen nem történt.
2. Újraindítás után se jó?
3. Lövés után 20sec mire leesik a spot, lehet hogy amikor kimentél a sziget mögül még nem telt le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45890 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Az egyes pont nekem is előjött ilt ismerősömnek is. Jackal-lal mentem egy bukót, de utána kirakott a kikötőbe, de a hajó nem volt lefagyva és jelentés se volt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45891 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Kérdés
Szoktam olyan "bűnt" el követni hogy meg beszélem csata közben az ellenfélhez tartozó magyarokkal hogy nem tüzelünk egymásra.Természetesen csak akkor ha normálisnak tűnnek..Szerintetek ez csalás?Van éppen elég olyan játékos ebben a játékban akit érdemes üldözni...Kép...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.465 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.