Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54838 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Myrsky írta: Eddig nekem sem jött, pedig mindet kinyitottam a Brit DD-s feltételűeken kívül.
Anno a francia BB-s eseménynél kidobott 2-őt is, igaz csak a vége felé, amikor már nem tudtam használni őket az adott küldetésekhez :)

Amit még nem tudtam eldönteni, az a Gallant vagy Warspite vásárlása:
- Tier6-os prémium DD-ből megvan Shinonome és Aigle, nem tudom mennyire kellene még egy
- Angol prémum BB-ből megvan a DukeOfYork, plusz megvana FreeXP a Nelsonhoz is, így nem biztos, hogy egy tier6-os is kellene, plusz mostanában főleg DD és CA-val megyek, alig-alig játszok csatahajóval

Harcsotársak!

Áruljátok már el a nagy titkot, hogy hol találom azokat a hajókat a játékban, amit szabad Xp-ért lehet venni?
Még egy kérdés: Illetve ezek a hajók mennyire prémium hajók: használhatóak-e kapitányfejlesztésre büntetlenül, illetve mennyit keresnek csata, vagy percenként? (Nincs valami statisztikai oldal, ami a hajókat elemzi?)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54839 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
A TechTree-ben találod meg őket, a normál ágak mellett szerepelnek és az áruknál nem az van, hogy mennyi gold-ba kerülnek, hanem hogy mennyi freeXP. Rendes prémium hajóként üzemelnek, tehát bármelyik azonos nemetű kapitányt bele tudod rakni, és valamivel jobb a kredit hozama, plusz általában van hozzá álca festés ami ad +50%XP-t, és -10% javítás költséget a +3/4% szórás/álca mellett.

Ha jól emlékszem most 3 ilyen hajó van:
- Nelson: angol Tier7 BB
- Musashi: japán Tier9 BB
- Krohnstadt: orosz Tier9 CA
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54841 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
itt mindent megtalálsz
wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships

Myrsky írta: Eddig nekem sem jött, pedig mindet kinyitottam a Brit DD-s feltételűeken kívül.
Anno a francia BB-s eseménynél kidobott 2-őt is, igaz csak a vége felé, amikor már nem tudtam használni őket az adott küldetésekhez :)

Amit még nem tudtam eldönteni, az a Gallant vagy Warspite vásárlása:
- Tier6-os prémium DD-ből megvan Shinonome és Aigle, nem tudom mennyire kellene még egy
- Angol prémum BB-ből megvan a DukeOfYork, plusz megvana FreeXP a Nelsonhoz is, így nem biztos, hogy egy tier6-os is kellene, plusz mostanában főleg DD és CA-val megyek, alig-alig játszok csatahajóval

hmmm, engem is érint a kérdés, ez a Gallant milyen DD, törpös v inkább gunboat? Érdemes megszerezni, jó vele a játék? Kinek van meg?
S a Warspite, mennyire jó, használható?
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54843 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Galant megvan, mikor megkaptam -korábban küldiben volt opció- akkor tökre tetszett pontos volt lövésre, torpedózni igazából nem tudtam vele...

Most kb harmadik salvóból érek el találatot, a torpok maradtak...

Warspite-ra meg nem vagyok csataszám által jogosított... De jó lehet, ha nincs ellenedre a a csípőből toronyforgatás...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54844 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Francia ládáknál én is kaptam kettőt, de még az eleje felé, vagyi nkább közepénél (t6-7), eddig 0 küldi, pedig 60 olyan bigyóért vettem 5 ládát pluszba :dry: Elvileg warspite ára így is kijön, mert 19 láda kell még, annyit csak kapunk az ág tényleges behozása előtt.

Gallant nekem tavaly lett meg Dunkirk ládából. Én nem gunboatozok annyira (ijn dd-ket kedvelem), így nem tudom pontosnak nevezhető-e a lövegei (ma pár kört mentem azért a 30k spot dmg-ért...), torpedói 8km-es, viszonylag kellemes a 6km-es camoval, 59 csomós sebesség nemtom mennyire számít jónak abban a tierben. Lövegei picit lassan fordulnak, meg ugye 4x1 van. Ahogy láttam elölről a 2. löveg körbe tud forogni O.o (ma volt egy 1k dmg-es köröm, meg egy 74k-s, ahol egy nelsonba küldtem négy torpedót, majd a Mexico elött felhúztam egy füstöt, hogy ne löjjön meg (olyan könnyen), de most nem rémlik ,hogy alapból 2.4 a camoja-e a füstben ,vagy cska annyi ,hogy a füstfelhúzásnál lőttem rá és azért lett ennyi a camo, a bb meg volt 2.3 km-re.
Amúgy, mi ez a sok 5 dd vagy 4 dd+1cv és 3 dd+2 cv +2 mm-ben Gallanttal megint? Xd mm pls

Nekem Warspite a cél most, Queen Elizabethhez kéepst jobb a toronyforgása, ahogy tudom, az ha jól rémlik ismerősöm szavai, akkor Queen még a sima Warspite amit ne mbuffoltak
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54845 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
h nem buffolták azt jelenti h alapból jó? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.