Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57848 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem a játék maga nem tudja ezt, de lehet tévedek. Vannak viszont erre a célra jól összeállított MOD-ok. Ráadásul rengetegféle.

Nekem ez a kedvencem. A képernyő tetején egyetlen sávban minden fontos információt megmutat. Ki kivel van szakaszban, hajók típusát, volt-e már spottolva, most látja-e valaki, mennyi HP-ja maradt, stb. Mióta rá találtam, más, két oldalt kitakaró játékos listákat nem is alkalmazok.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57852 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Másnál is "beakad" a torpedó jelző néha? Patchváltás óta csinálja nálam, kicsit zavaró, hogy jelzi a torpedót, de csak beragadva (hang nincs, csak zavaró a kép)

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57856 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Másnál is "beakad" a torpedó jelző néha? Patchváltás óta csinálja nálam, kicsit zavaró, hogy jelzi a torpedót, de csak beragadva (hang nincs, csak zavaró a kép)

Grievous!
Mit értel az alatt, hogy beakad. Nem tudod visszaváltani AP-re HE-re?
Vagy nem mozdítható a torpedóvetés jobbra, balra?
Én vagy 30 csatát nyomtan hétvégén rombolókkal, de akadást nem tapasztaltam. (Attól még lehet rossz a patch.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57860 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem, ha jön bárhonnan torpedó akkor a képernyőn egy torpedó ikon megjelenik és ott lesz amerről jönnek a torpedók. Na, ez nálam még mindig ott van a képen és a meccs elején láttam utoljára torpedót ekkor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57862 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Nem, ha jön bárhonnan torpedó akkor a képernyőn egy torpedó ikon megjelenik és ott lesz amerről jönnek a torpedók. Na, ez nálam még mindig ott van a képen és a meccs elején láttam utoljára torpedót ekkor.

Nálam nem emlékszem ilyenre. De majd jobban figyelek...
Replay-on is beragad a jelzés? (Mondjuk ez semmit nem magyaráz...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57864 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Nem, ha jön bárhonnan torpedó akkor a képernyőn egy torpedó ikon megjelenik és ott lesz amerről jönnek a torpedók. Na, ez nálam még mindig ott van a képen és a meccs elején láttam utoljára torpedót ekkor.

Nevezd át a játék mappájában a preferences fájlt (elég egy betű toldalék), menj egy csatát.
Ha ugyanígy marad, akkor visszanevezheted (előtte töröld a frissen generáltat), mert vagy verzió hiba, vagy ha használtál akkor egy mod zavar be, de máshol.
Ha nem, akkor valami abban a fájlban kavar be, de abban vannak tárolva a beállított dolgaid felbontástól kezdve, hajók minimap-kör beállításain keresztül, az üzenet-ablak pozíciókon át, a legutóbbi használat szerinti sorrending... szóval ezeket veszíted, ha nem akarod azokat az ikonokat látni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.406 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.