Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 7 hónapja #60904 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
szuperkonténer adhat, de mind a láda, mind az esély elégé nulla :D

melyik küldetés? sima missionsnél? mert van kampány is, ott az első csoportban shinonome t6 japán dd-t lehetr kapni, 2.-ért yamamoto kapitány jár (japán, van speckója), 3-ért meg hasey jár (amcsi ,szintén speckós)

sima küldetéseknél 4 csoportban, amiből az első sorral nem kell foglalkozni, az aktuális eventeket mutatják, hogy mettől meddig vannak, második sorban... jó, nemtom minek hívjam ezeket, nem mindig vannak küldik :D harmadikban ott van általában minden küldetés, negyedik sorban personnal missionök vannak, ezek álatában kóddal, vagy wg oldalon gombbal aktivált küldetések ,vagy a t10-eseknek a speciális moduljaihoz tartozó küldetés sorozat tartozik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60905 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: szuperkonténer adhat, de mind a láda, mind az esély elégé nulla :D

melyik küldetés? sima missionsnél? mert van kampány is, ott az első csoportban shinonome t6 japán dd-t lehetr kapni, 2.-ért yamamoto kapitány jár (japán, van speckója), 3-ért meg hasey jár (amcsi ,szintén speckós)

sima küldetéseknél 4 csoportban, amiből az első sorral nem kell foglalkozni, az aktuális eventeket mutatják, hogy mettől meddig vannak, második sorban... jó, nemtom minek hívjam ezeket, nem mindig vannak küldik :D harmadikban ott van általában minden küldetés, negyedik sorban personnal missionök vannak, ezek álatában kóddal, vagy wg oldalon gombbal aktivált küldetések ,vagy a t10-eseknek a speciális moduljaihoz tartozó küldetés sorozat tartozik


Picit javítok, ha megengeded.
Első csoport: 7 nap prémium fiók
Második csoport: Sinonome (t6 prém romboló, de ezekhez a küldikhez már kell tier 8-as hajó)
Harmadik: Yamamoto
Negyedik: Halsey

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60906 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki vett -e már Smolensket amit láttam eddig kb egy Minóra hasonlít legjobban csak gyujt mint állat. Kérnék véleményt ha van már valakinek Köszönettel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60914 Írta: bluef1sh
bluef1sh válaszolt a következő témában: Kérdés
Én most vettem meg,de még nem igazán találom vele az összhangot,így még korai állást foglalni.10.5 % a gyújtás,ami nem olyan magas.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60916 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

bluef1sh írta: .10.5 % a gyújtás,ami nem olyan magas.

Na most azt vesd össze a lövedékek/salvo számával, és mondjuk vedd a 15 másodperc alatt kilőhető salvo-k számával... VS Zao, vagy Hindenburg... vagy DM..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60924 Írta: bluef1sh
bluef1sh válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyelőre nem az erősségem a smolensk,24 csata alatt,kemény 25% win rate produkáltam,amikor 55%-al rendelkezem mindent egybevéve.
Sok függ a társaktól,mennyire spot-nak neked,meg ne lőjenek rád,mert papírból van a hajó.
Ranked-re,meg kláncsatára jó lehet szerintem,de ez is gyakorlatban fog kiderülni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.373 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.