Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 3 hónapja #62369 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

reveszlaci írta: tudom hogy béna vagyok,,de mi ez a ranked csaláááááááááás,,40 mecs 40 vesztés??????????egy 8 as anyahajóval nem enged egy cirkálót megölni??????8 as prém rombival,,mikor sima meccsen 2-3 cirkálónak is nekimegyek,,esélyem sincs semmi ellen ranked 1-1 ellen????????na most okosabb leszek mielött törlöm a játékot eladom az összes hajóm,,akkor legalább nemtudom ujrakezdeni ezt a faxopóóóóóóóó csalós geci játékot


40-ből 40? Az komoly...

8-as CV-t , ha nem rombol latómezőbe , kb nem lehet kiszedni. Kivéve GZ-t , az 9 km-en hamarabb szetszed a másodlagasaival, mint egy Tirpitz Bismarck, Massa trió....
Nekem Prinz Eugennel megy a legjobban elvileg 60-70% között vagyok, rombolóval nem igazán, talán egyszer nyertem vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62370 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én Le fantasque-al, taktika nélkül, full yolóba, 78% wr-el lehoztam 46 kör alatt.





nem értem a sok panaszt :whistle:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62371 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Veszedelmes jószág a Graf Zeppelin. Sokan alábecsülik.

Egy részt ott vannak a rajai, amik ugyan elég gyengék, hamar hullanak, de nagyon gyorsan előkészítenek újabb gépeket a fedélzetre. Az AP bombái - már ha ért hozzá a gazdája - meg igen veszedelmesek. A torpedóit sem szabad alábecsülni.

Másrészt ez az egyetlen hordozó, amelyik szinte egy kisebb cirkáló tűzerejével rendelkezik közelharcban. Amit alaposan megtámogat a szinte azonnal javító csapat, ami mindent befoltoz, tüzet elolt stb. Közben meg pergő tűzzel árasztja el a gyanútlan, közel merészkedő ellenfelet.

Sérült csatahajó, ha kevés HP-ja van és nem tud után tölteni, véletlenül se kockáztasson meg közelharcot vele, mert könnyen alul maradhat. Vadászt hiába küld fel, a hordozó pillanat alatt bedarálja és utána szabadon garázdálkodik a saját rajaival. Nem szabad bízni abban sem, hogy de majd egy salvo-val elsöpri. Mi van, ha nem jön be a dolog? Fél perc újra töltési idő baromi sok tud ám lenni. Addig akár két rajjal is meg tud támadni. Egyszer felgyújt, oltod, a másodlagos újra felgyújt szinte biztosan, Hoz egy marék torpedót és flood. A csatahajó meg tehetetlen és még mindig nem töltődött be a főlöveg. A másodlagos fegyverzetet meg kiröhögi a GZ. Az neki is van szarásig.

A többi hordozó meg jobban teszi, ha messze elkerüli, mert közelharcban csúnyán alul fog maradni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62372 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

[DPH] Greendevil97 írta: Én Le fantasque-al, taktika nélkül, full yolóba, 78% wr-el lehoztam 46 kör alatt.





nem értem a sok panaszt :whistle:


Mik ellen vesztettél? ;)
Amúgy gratula!

Nekem csak annyi a bajom, hogy CV ellen nincs jaték.
8 meccsből vagy nem is lattam, vagy kitorpedóztam a pikxelbe 2 perc alatt.
Vagy bedarált...
Ez a panaszom. :)
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62373 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: Mik ellen vesztettél? ;)


egyszer kidobott közelharc közben
háromszor szoptam be cv ellen (de kétszer nyertem :whistle: )
kétszer detonáltak el zsinórba mikor már majdnem utolértem őket (utána zászlót tettem végig)
egyszer egy hipper torpedó gyorsabb volt
és egyszer rossz irányból vártam a bismarck-ot, és utána kellett forduljak, ledarált másodlagossal.
ezekre emlékszem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62374 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

kétszer detonáltak el zsinórba mikor már majdnem utolértem őket (utána zászlót tettem végig)


Még jó hogy ez csak ranked. Barátnődnél hamarabb kapcsolj még fiatal vagy. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.469 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.