Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 11 hónapja #63274 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
0.9.3 frissítéssel (2020.04.09) az alábbi hajók nem elérhetőek az Armory-ban:

- Smolensk (Tier 10 szovjet cirkáló)
- Jean Bart (Tier 9 francia csatahajó)
- Neustrashimy (Tier 9 szovjet romboló)
- Flint (Tier 7 amerikai cirkáló)
- Black (Tier 9 amerikai romboló)

Eltávolításra kerülnek (akinek megvan annak megmarad)
- Smolensk (Tier 10 szovjet cirkáló)
- Jean Bart (Tier 9 francia csatahajó)
Nagyon népszerű hajók, viszont a csapatok változatosságának megtartása (túl gyakoriak a csapatok összeállításában) miatt ezt a két hajót bizonytalan ideig kiveszik a játékból, de a jövőben visszatérhetnek.
("have become very popular on their Tiers. However, in order to maintain the diversity of team compositions at a proper level, these ships will be *removed for an undefined time, but may return in future.")

Erőforrás átalakításra kerül ("To Be Resource Converted")
Különböző okok miatt ezek a hajók nem lesznek elérhetőek acélért, 6 hónapon belül mint szénért megvehető hajók visszatérnek.
("Due to the different reasons, withing 6 months the following ships will no longer have Steel as their purchase resource, the new purchase resource will be as follows:")
- Neustrashimy (Tier 9 szovjet romboló)
- Flint (Tier 7 amerikai cirkáló)
- Black (Tier 9 amerikai romboló)

Új "megvehető" hajók ("New Ships to be Added")
Az alábbi hajók hamarosan érkeznek a játékba...szerintem még nem mind a 0.9.3-as frissítéssel ("Additionally, we would like to give you heads-up on upcoming ships")
- Marceau (Tier 10 francia romboló) Szénért beszerezhető (Coal)
- Yashima (vagy Shikishima vagyis szuper Yamato: 3x2 510mm-es főágyújú Yamato verzió) (Tier 10 j -japán csatahajó) Elérhető acélért (Steel)
- Hayate (Tier 10 japán romboló) Elérhető szabad XP-ért (FreeXP)

Pontos hajóárakat illetve játékban debütálásuk időpontját frissítjük amint lehetséges.
("The exact Updates and the amount of required resources will be announced on this blog as soon as we have the dates, times, resource costs.")

www.wows-gamer-blog.com/2020/02/093-armo...fcmVpItfqf2n1vsFRzLA
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Toweliee, Szete58, leopardusz, old_sergej, Foxtrot, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63281 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Most olvasom hogy a Petropavlovsk fejlesztőpontos hajó lesz tud valaki biztosat? Ha igen már nyomom is vissza valamelyik ágamat Nekem jobban tetszik mint a PRicco meg szerintem annyi munkával meg is szerezhető amennyit a meg nem kapott PR-be nyomtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63282 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezt hol olvastad? Mert jelenleg a Petropavlovsk lesz a szovjet nehézcirkáló ág "tetején", Tallin-Riga-Petropavlovsk sorrendben, Tier 8-9-10.

Researchable=kifejleszthető (244.000 XP+20.500.000 kredit)
www.wows-gamer-blog.com/2020/02/petropav...-soviet-cruiser.html
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63283 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocs hülye voltam benéztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63338 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv Néktek!
Azt szeretném kérdezni, hogy ezt az új, időkorlátos kampányt van-e értelme csinálni, mármint megéri-e a lengyel parancsnokért? Azért kérdem, mert jelenleg egy cirkáló (7-es szint), két romboló (6-os + 7-es szint), egy csatahajó (5-ös szint) és egy hordozó (4-es szint) ágat húznék.

Illetve egy másik kérdés. Más sem tud belépni az Armory menüpontba? Belépnék, de csak tölt naphosszat és semmi.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63339 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az új kapitányért (ha nem szeded ki) fizethetsz majd egy rakás szenet ha meg akarod szerezni az armoryból. szerintem inkább a kampányból szerezd meg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.