Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 9 hónapja #64503 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Érdeklődni szeretnék valaki megkapta-e már a PTs tavaszi hajót és emblémát ? A többi megjött zászlók kontik de úgy emlékszem máskor is később jött a T6.


Én ma kaptam meg (igaz tegnap be se léptem).



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64507 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Már nekem is megjött!! A Graf Speet várom már régóta de most meglesz Dockyardból szinte csak rombit kaptam eddig
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64568 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Szerintetek ez a hajó mennyi goldot/ forintot ér: PRINZ EUGEN tier 8 Német cirkáló? Mi a véleményetek jó hajó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64569 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az mindegy hogy mennyit ér, az ára ugyanannyi lesz mindig :P
Amúgy szerintem nem ér sokat. De a legtöbb prémiumra igaz. Azoknak van, akik azonnal szeretnének egy magas szintű hajót, de ha már eljutsz tier 10-be, egy idő után nem nagyon fogsz 8-as hajót használni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64570 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

[DPH] Greendevil97 írta: Az mindegy hogy mennyit ér, az ára ugyanannyi lesz mindig :P
Amúgy szerintem nem ér sokat. De a legtöbb prémiumra igaz. Azoknak van, akik azonnal szeretnének egy magas szintű hajót, de ha már eljutsz tier 10-be, egy idő után nem nagyon fogsz 8-as hajót használni.

"Az mindegy hogy mennyit ér, az ára ugyanannyi lesz mindig" Az nem mindig

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64572 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta:

[DPH] Greendevil97 írta: Az mindegy hogy mennyit ér, az ára ugyanannyi lesz mindig :P
Amúgy szerintem nem ér sokat. De a legtöbb prémiumra igaz. Azoknak van, akik azonnal szeretnének egy magas szintű hajót, de ha már eljutsz tier 10-be, egy idő után nem nagyon fogsz 8-as hajót használni.

"Az mindegy hogy mennyit ér, az ára ugyanannyi lesz mindig" Az nem mindig


Marcus, mindig megvan az új hajó ami nagyon jó meg remek csak pár hét elteltével csökken az értéke. Folyamatosan nerfelik ha mondják ha nem, ez érezhető. Ha szenes hajó (smolensk, jean bart, thunderer) ha dublonért vett prém hajó azt is. Megveszik, mert nagy köröket lehet menni vele még a leghülyébbeknek is, majd egy vagy pár nerfelés után ott marad egy sima hajónak ami többet hoz a konyhára vagy még az sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.455 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.