Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 9 hónapja #64597 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Prinz Eugen nem rossz hajó, van 6km-es torpedói, ami védekezésnél vagy egy kamikaze akció során hasznos tud lenni (4 vetőcső 3db torpedóval asszem, vagy ezen 2 vetőcső van? hipperen ugye 4db van oldalanként 2-2, nekem meg csak hipperem van/volt). Régebben csak egy átlagos t8 prém volt, de mikor megkapta a heal fogyócikket, akkor kiemelte kicsit a környezetből, mert nem sok t8 CA-nak van hp töltője. Egy ismerösöm kedveli ezt a hajót, legalábbis mikor még wowsozott rendesen 8.0 előtt. Álcája nem az igazi, de német cirkálóról van szó, ágyú okés, kicsi HE dmg érték, de jó pen, AP okés, töltés asszem lehetne jobb, de healért cserébe ok. Meg ugye német, szóval a hydro elég jó. 6k ft alatti áron elég jó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64605 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Hogyan lehet beállítani, vagy egyáltalán be lehet-e azt, hogy csata közben mutassa végig minden hajónak a hp-ját? Ne keljen nyomogatni az alt gombot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64606 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
beállítások, controlls, bal alul : Alternateive battle interface mode: FULL
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64610 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés

[DPH] Greendevil97 írta: beállítások, controlls, bal alul : Alternateive battle interface mode: FULL

Meglesem addig is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64665 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Eddig minden új frissítésnél (legyen az egy aprócska javítás is) elszállt a klán fül és az armory.

Klán fül:

Armory:



Írtam a supportnak és visszaírták, hogy a res mappában lévő fájlt nyissam meg keresgéljek és írjak át ott egy bekezdésnél auto-t false-ra. Minden egyes alkalommal megcsináltam, mert ezt a végzetes hibát úgy néz ki, hogy a wg nem tudta nálam megoldani. Most is ugyanez a gebasz, a probléma csak az, hogy a res mappában nincsen semmi így magamnak sem tudom megoldani a problémát. Valakinek van ötlete vagy másnál is van ez?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64666 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Szóval azt a minimum vágyat, hogy megnézzem a német cv-ket és játsszak velük, ezeket is elbassza ezek az instrukciók, hogy hogyan tudom szépen megcsinálni magamnak. Ezt küldte vissza a support:

We suggest that you follow the steps provided below:
1. Close the game.
2. Download the archive Install_patch_fix_for_0.9.4.zip
3. Unzip the archive (the «Install_patсh_fix_for_0.9.4» folder) to your WoWs game root folder (the one containing /bin32 /bin64 /screenshot and other subfolders).
4. Go to the unzipped «Install_patсh_fix_for_0.9.4» folder.
5. Launch the file «apply-patch.bat»
6. Apply changes by typing the number «1» to the window that appears, and press «Enter».
7. Launch the game as usual.

Hát meg a faszomat, google fordító meg új ablak hogy mi mi a faszt jelent és talán sikerül.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.