Jelenleg 53 vendég és 2 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Csak egy gyors kérdés...

Kérdés 1 hete 6 napja #64842

• Lord
  • Lord profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 291
Értem, hogy mi a probléma Andurin77. Nálam hála az égnek egyszer sem volt ilyen. Azt javaslom, hogy egy javítást és ellenőrzést csinálj a game centeren keresztül és ha akkor is fennáll a probléma (nekem ez sose segített és gondolom már megcsináltad) akkor érdemes írni a supportnak. ;)

eu.wargaming.ne...0007/

Rosszabb esetben kivárni a következő frissítést. Elég zavaró lehet már csak azért is, mert nincs idő manuálisan vezetni a hajót.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: Andurin77

Kérdés 1 hete 6 napja #64847

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 2224
Mindig a hordozót indítom teljes sebességgel s előre, majd felküldöm a vadászrajt, s utána gyorsan kijelölök egy hevenyészett útvonaltervet a hordozónak, és spurizok is vissza a vadászokhoz. Sosem tapasztaltam ilyen útvonalproblémát.
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

Kérdés 1 hete 6 napja #64848

• marcus
  • marcus profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 6
Nem akarom őket bántani, de iszonyúan erősek a repülőgép hordozok. Se cirkálóval, se rombolóval nem nagyon tudok közel kerülni hozzájuk. Folyamatosan jönnek a repülök, és van hogy egymás után vagy 3x tudnak torpedót lőni, meg a rakétákat, vagy mi az. Olyan faszán leszednek nagy hp kat egymás után.
Köszönetet mondtak: Mcarthur73

Kérdés 1 hete 5 napja #64855

• vcsaba1968 [T-F-K]
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 2492
2 kérdés
A hajóépitös küldiben az Odint csak dublonból lehet befejezni?
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az IFHE menyire müködik vagynem mülödik?
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Kérdés 1 hete 5 napja #64856

• BacsaA [VDHEK]
  • BacsaA profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 65
Az 1. kérdésre: igen, csak 2X1750 dublon (ö.: 3500) elköltésével fejezhető be.
Köszönetet mondtak: vcsaba1968

Kérdés 1 hete 5 napja #64857

igen, kötelező 3500 dublont költeni az utolsó két fázisért. Az IFHE pedig kell a chapára, mert anélkül alig sebez csatahajót. cirkálókat még igen. De én inkább a stabli sebzést választom, mint a tűz RNG-t :kiss:

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Köszönetet mondtak: vcsaba1968

Kérdés 1 hete 1 napja #64913

• Lord
  • Lord profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet német cv tokent szerezni az alap küldetések mellett? Megvan a Weser ami akkora csoda, hogy co-op csatában is kihívás volt 4 kill-t szerezni, mert 300-ról sem tudtam lelopni mások elől. Számoltam és ha meg is lenne a tier 8as hajó és még graf zeppelinem is lenne akkor sem jön ki 600 token és ahogy a videóban látni, még prém konténerből sem lehet nyitni. Van valami esély, mert nem hinném, hogy annyi tokent sem lehet gyűjteni, hogy legalább EGY perma kamót tudjak kiváltani.

Kérdés 1 hete 1 napja #64914

• Lord
  • Lord profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Várjuk, elszámoltam magam, koppra jön ki ha van valakinek Graf Zeppelin :woohoo: Hát okés, akkor ebből nem lesz kamó. Majd elbaszom a tokeneket a jól megérdemelt zászlókra. (mi másra mondjuk, imádjuk a zászlókat és sosem elég belőle)

Kérdés 1 hete 1 napja #64916

• akkufuro [ELSA]
  • akkufuro profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 101
Én bízom benne hogy lesz part 2 de nem tudok semmi biztosat. Nagyon jól nézne ki a Hindi. Más. Most akkor mi van küldetés sehol 4 kontiból 1 azaz egy megérkezett?????????????
Itt a fénykép következne ami értesít hogy a 36 perce kaptam egy küldetést és 4 db Twich konténert. Prt scr-el fényképeztem de okoska(Win 10) mást ajánlott most nem tudom megvan-e a képernyőfoto egyenlőre nem találom. Légyeg kicsit hiányos a rewards.
Utolsó szerkesztés: 1 hete 1 napja Írta: akkufuro.

Kérdés 1 hete 1 napja #64919

• Myrsky [MAHAT]
  • Myrsky profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 270
Tokeneket még küldetésekkel lehet szerezni, amiket azt hiszem 7500doublonért lehet venni az armory-ban minden hajóosztályhoz, és csak német hajókkal teljesíthető. Ezekkel 600 tokent lehet összesen gyűjteni.
Szóval ha nincsen meg a GZ, vagy nem áldozol be 7500doublont, akkor egy T10-es camot sem tudsz összeszedni.
Köszönetet mondtak: akkufuro, Lord

Kérdés 1 hete 20 órája #64923

• old_sergej
  • old_sergej profilkép
  • TÁVOL
  • Törzsőrmester
  • Köszönetek száma: 13
A 10-es állandó camo,viszont max 5K dublon,ha jól emlékszem.
Köszönetet mondtak: akkufuro

Kérdés 1 hete 17 órája #64927

• akkufuro [ELSA]
  • akkufuro profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 101
Így van és még dolgozni se kell érte. Nem max de az alap az annyi ha űrhajót vagy szörnyet akarsz az lehet 8 is. Twitch- ről senkinek ötlete?
Utolsó szerkesztés: 1 hete 17 órája Írta: akkufuro.

Kérdés 5 napja 8 órája #64955

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy német ládából nyitottam a 4-es, a 6-os és a 8-as Német Cv-t is de csak a Rheint kaptam meg. Megkapom a másik kettőt is, vagy azért valami küldit kell csinálnom?

Kérdés 5 napja 2 órája #64956

• Lord
  • Lord profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Kisgyerek87 beküldte:
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy német ládából nyitottam a 4-es, a 6-os és a 8-as Német Cv-t is de csak a Rheint kaptam meg. Megkapom a másik kettőt is, vagy azért valami küldit kell csinálnom?

Szia, a német cv konténerből egy küldetést kapsz amit ha megcsinálsz, megszerzed a hajót. Ezt a küldetéseknél azt hiszem a combat mission résznél nézd, ott látod, hogy mit és mennyit kell csinálni.

shot-20.07.31_07.18.09-0860.jpg
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások