Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 5 hónapja #65445 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Kérdés

Hungarianreality írta: Sziasztok tudja valaki miért nem írja ki a tűz idejét mikor kigyullad a hajóm ? Csak az ikont teszi ki de nem számol vissza így nem tudom érdemes e eloltanom vagy kialszik nemsokára ... Eddig működött de ma már nem és nem állítottam semmit .


Nálam is jelen van eme probláma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65446 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Kérdés
Drága Urak! :silly:
Van egy problémám (sok van , de azt hagyjuk :P ). A legutóbbi frissítés óta nem mükődik. :angry:
A probléma a következő:
A WoWS replays-t nem tudom visszanézni. Betölti, hang meg van, de nem indul el a csata, marad a betöltő képernyőn.
Mit társítsak hozzá, hogy elinduljon?
Előre is köszönöm a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65453 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Némi küzdelem után sikerült elinditani egyet.A lényeg a bin mappában most nálam két számozott mappa van .Ezzekböl az utolsó dátumos kell vagy a nagyobb számú ami ugyanaz(gyanithatoan minden frissitésnél új mappát csinál).Szoval abban kell a bin64 ill a bin32 mappából a rendszerednek megfelelöen az exét társitani.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65455 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Kérdés

vcsaba1968 írta: Némi küzdelem után sikerült elinditani egyet.A lényeg a bin mappában most nálam két számozott mappa van .Ezzekböl az utolsó dátumos kell vagy a nagyobb számú ami ugyanaz(gyanithatoan minden frissitésnél új mappát csinál).Szoval abban kell a bin64 ill a bin32 mappából a rendszerednek megfelelöen az exét társitani.

Megnézem és köszönöm. ** (Nem akarja.Se 32, se 64-en elindítani :evil: Nem baj. Ez van. Van amit nem kell erőltetni és ez pont az :P )
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja Foxtrot által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65465 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Kérdés
Megoldódott ... ki gondolta volna hogy a grafikai beállítások egy része a control panelen van ... szóval alternative interface mode-ot kell átállítani FULL-ra és kész ... Látszik hogy Fehérorosza játék elvégre evidens hogy egy grafikai beállítást nem oda teszem ahol keresnék hanem az irányításba ...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65466 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha valakinek hasonló problémája adódott itt a megoldás rá ....

Előzmény : " Sziasztok tudja valaki miért nem írja ki a tűz idejét mikor kigyullad a hajóm ? Csak az ikont teszi ki de nem számol vissza így nem tudom érdemes e eloltanom vagy kialszik nemsokára ... Eddig működött de ma már nem és nem állítottam semmit . "


Megoldódott ... ki gondolta volna hogy a grafikai beállítások egy része a control panelen van ... szóval alternative interface mode-ot kell átállítani FULL-ra és kész ... Látszik hogy Fehérorosza játék elvégre evidens hogy egy grafikai beállítást nem oda teszem ahol keresnék hanem az irányításba ...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.