Technikai problémák

Több
6 éve 1 hete #51783 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem ilyen legutóbb egy leszakadással indult körben volt: Elment a szinkron a HUD, és a valós események közül. Ha súrún megesik lehet, hogy kapcsolati problémáid vannak (akár külsős, akár belsős...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51796 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Technikai problémák

geotigris9 írta: köszi WG egy újabb bukó kör a rohadt instabil játék miatt ezt mikor fogja nekem jóvá tenni a WG ..
- költői kérdés volt. :dry:


Nekem egy 1000 éves gépem van, kidobni kizárólag csatabetöltéskor szokott, gyors restart és kb semmiről nem maradtam le. (Meg nem rohanok legalább előre... :whistle: )
Másik gépen kipróbálva kb 100 csatából egyszer dobott ki , a fent említett módon. Én a vinyómra tippelek, mert más alkalmazásoknál is indokolatlanul sokáig matat. :dry:

Csak azt szeretném tanácsolni valmit nézzetek meg , mert nagyon nem faxa a gépedben. És akkor a WG-sek anyukája is kevesebbet csuklana. Te meg többet élveznéd a játékot. :silly: ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete - 6 éve 1 hete #51801 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Hopnap jön a 0.7.2.2 update, ami az fps hibákat javítja.
WE RELEASE THE WORLD OF WARSHIPS 0.7.2.2 UPDATE ON TUESDAY 20TH AT 05:00 CET TO ADDRESS THE CURRENT FPS ISSUE SOME PLAYER ENCOUNTER.
THE SERVER WILL BE UNAVAILABLE FOR 90 MINUTES.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hete Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hete #51802 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Storm írta: Hopnap jön a 0.7.2.2 update, ami az fps hibákat javítja.
WE RELEASE THE WORLD OF WARSHIPS 0.7.2.2 UPDATE ON TUESDAY 20TH AT 05:00 CET TO ADDRESS THE CURRENT FPS ISSUE SOME PLAYER ENCOUNTER.
THE SERVER WILL BE UNAVAILABLE FOR 90 MINUTES.


Ez jó hír. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 napja #51970 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Akinek sokszor összeomlik a játék:
0.7.3-tól minden crash után a játék létrehoz egy fájlt, amit el lehet küldeni a supportnak. Talán ezzel majd többet tudnak mondani, hogy mi lehet az ok.
Every time the client crashes, a file will be created with the .dmp extension. The size of the file will not exceed 500 Kb. Such files will contain information about the state of the application following a crash. They will help developers to find out and fix the reasons that cause it.

Forrás
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52013 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Olyannal találkozott rajtam kívül valaki, hogy csata közben egyszer csak nem működik a bal egérgomb? :( Mintha csak Cv csaták alkalmával jelentkezne random . Utána meg már a kikötőben sem működik.Játékon kívül semmi gond nincsen vele. Már az előző verzióban is fellépett ez a hiba. win7 SP1 AMD A10 5800 K

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.