Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 68 vendég és egy tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Technikai problémák

Technikai problémák 1 hónapja 1 napja #51783

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1120
Nekem ilyen legutóbb egy leszakadással indult körben volt: Elment a szinkron a HUD, és a valós események közül. Ha súrún megesik lehet, hogy kapcsolati problémáid vannak (akár külsős, akár belsős...)
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Technikai problémák 1 hónapja 10 órája #51796

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 705
geotigris9 beküldte:
köszi WG egy újabb bukó kör a rohadt instabil játék miatt ezt mikor fogja nekem jóvá tenni a WG ..
- költői kérdés volt. :dry:

Nekem egy 1000 éves gépem van, kidobni kizárólag csatabetöltéskor szokott, gyors restart és kb semmiről nem maradtam le. (Meg nem rohanok legalább előre... :whistle: )
Másik gépen kipróbálva kb 100 csatából egyszer dobott ki , a fent említett módon. Én a vinyómra tippelek, mert más alkalmazásoknál is indokolatlanul sokáig matat. :dry:

Csak azt szeretném tanácsolni valmit nézzetek meg , mert nagyon nem faxa a gépedben. És akkor a WG-sek anyukája is kevesebbet csuklana. Te meg többet élveznéd a játékot. :silly: ;) :P

Technikai problémák 1 hónapja 5 órája #51801

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 636
Hopnap jön a 0.7.2.2 update, ami az fps hibákat javítja.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 5 órája Írta: Storm.
Köszönetet mondtak: nwa5000

Technikai problémák 1 hónapja 4 órája #51802

• nwa5000 [BIF]
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 282
Storm beküldte:
Hopnap jön a 0.7.2.2 update, ami az fps hibákat javítja.

Ez jó hír. :)

Technikai problémák 3 hete 2 napja #51970

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 636
Akinek sokszor összeomlik a játék:
0.7.3-tól minden crash után a játék létrehoz egy fájlt, amit el lehet küldeni a supportnak. Talán ezzel majd többet tudnak mondani, hogy mi lehet az ok.
Köszönetet mondtak: Rallyefan81, Jaszon

Technikai problémák 2 hete 6 napja #52013

• Tomryx
  • Tomryx profilkép
  • TÁVOL
  • Őrmester
  • Köszönetek száma: 18
Olyannal találkozott rajtam kívül valaki, hogy csata közben egyszer csak nem működik a bal egérgomb? :( Mintha csak Cv csaták alkalmával jelentkezne random . Utána meg már a kikötőben sem működik.Játékon kívül semmi gond nincsen vele. Már az előző verzióban is fellépett ez a hiba. win7 SP1 AMD A10 5800 K

Technikai problémák 2 hete 6 napja #52019

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1120
Ilyenkor rá kell nézni a support felületre, egy ideje kijelzik, ha valamiről tudnak...
(Most nincs kint hasonló..) Szóval vagy ticket, vagy várni a kövi micropatch-et...
/ <<Itt streamelem, még ha nem is látszik....
Köszönetet mondtak: Tomryx

Technikai problémák 2 hete 4 napja #52074

• geotigris9
  • geotigris9 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 291
Rallyefan81 beküldte:
geotigris9 beküldte:
köszi WG egy újabb bukó kör a rohadt instabil játék miatt ezt mikor fogja nekem jóvá tenni a WG ..
- költői kérdés volt. :dry:

Nekem egy 1000 éves gépem van, kidobni kizárólag csatabetöltéskor szokott, gyors restart és kb semmiről nem maradtam le. (Meg nem rohanok legalább előre... :whistle: )
Másik gépen kipróbálva kb 100 csatából egyszer dobott ki , a fent említett módon. Én a vinyómra tippelek, mert más alkalmazásoknál is indokolatlanul sokáig matat. :dry:

Csak azt szeretném tanácsolni valmit nézzetek meg , mert nagyon nem faxa a gépedben. És akkor a WG-sek anyukája is kevesebbet csuklana. Te meg többet élveznéd a játékot. :silly: ;) :P

Nálam SSD van a játék és a OP rendszer. Megesett betöltés végén vágott ki vagy össze is omlott a játék mikor mi éppen, de mostanában 10 - 9 * csata közben.
Ma este per nem esett szét nem dobott le a szerver, de pl. tegnap az-az most már tegnap előtt este (lévén éjfél elmúlt) kivágott csata közben.

És az én gépem sem egy mai darab.

Egyébként kezdetek óta ez van nálam a játékkal MOD és a nélkül is.
Győzelemre mindig van esély, míg egy hajó is életben van.
Utolsó szerkesztés: 2 hete 4 napja Írta: geotigris9.

Technikai problémák 2 hete 4 napja #52076

• Benign_Wolf33 [REKT]
  • Benign_Wolf33 profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 615
És elfelejtetted megemlíteni azt az apró részletet, hogy radiátor méretű vízhűtést használsz :D

Technikai problémák 2 hete 4 napja #52083

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 163
Én azt mondom, hogy a rendszerrel lehet valami inkább. Úgy értem régi, tele van installálgatva 600 féle programmal, ilyesmik. Esetleg a netszolgáltatás (vagy a router) szórakozik. Sokszor van, pl torrent oldalakon (mesélték, nem én torrentezek.. :whistle: ), hogy egy-egy játéknál panaszkodnak, hogy nem fut, fagy, nem települ, nem indul, mások meg simán futtatják. Ilyenkor általában valami rendszerprobléma van, hiányzó fájlok, hiányzó frissítések, stb...

Nálam gyengébb gépe nem hiszem, hogy van valakinek itt, mégsincs probléma a játékkal: AMD FX-4100 proci (4 mag, 3,6 GHz), 4 GB memória, HD 5750 1GB videókártya. 1980x1020 felbontáson, medium beállításokon, DX9 módban, 50 fps körül megy.

Win7 64 bit oprendszer és Aslain Modpack rajta.
Utolsó szerkesztés: 2 hete 4 napja Írta: Dewri.

Technikai problémák 2 hete 4 napja #52085

• vcsaba1968 [T-F-K]
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1914
Nálam gyengébb gépe nem hiszem, hogy van valakinek itt.

Hát ebben tévedsz.

Technikai problémák 2 hete 4 napja #52086

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 922
Nekem AMD A4-5000 (1,5 GHz), integrált radeon HD8330 videokártya és 4 giga ramom van, ebből kap fél gigát a videokártya :silly:
OS win8.1
(laptop, nehezen fejleszthető, max a RAM bövíthető, de akkor már új gép kéne)
Tegnap 3x dobott ki a kliens és nem engedett vissza, ma csak egyszer tette, de beengedett utána egyből.

Technikai problémák 2 hete 3 napja #52096

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 163
Hát erre a konfigra a gépigény.hu oldal CPU és videóproblémát jelez az "ajánlott" résznél....

Akkor lehet, hogy mégis gyenge a gép. Ismerősöm is egy X2 procival szenvedett, neki is 3 csatánként kilépett/kifagyott, vett egy jobb videókártyát is hozzá, de ugyanaz volt. Aztán most vett egy erősebb gépet (i5 proci, 8 giga ram benne) és azóta semmi.

Ennek alapján lehet, hogy a hardver, pláne ha a memóriát még külön eszi a kártya is... De ezt meg nem lehet sajnos a wg-re fogni, nem elvárható, hogy minden létező gépen menjen. Azért elég komoly grafikás, 20 gigás játék, ezek már nem azok az idők (tegyük hozzá, szép idők...), mikor egy kis floppyn elfért 2-3 game... :P

Ehhez képest eléggé leadják még így is, legutóbb is berakták a "very low" grafika opciót, tehát próbálnak figyelni a gyengébb gépekre is, ez egy jó pont tőlük szerintem. Megtehetnék, hogy leszarják és vegyél erőművet ha akarsz valamit. Ilyen pl a For Honor játék, bár igaz, hogy az nem ingyenes. De akkor ott az ingyenes MechWarrior Online, na az nálam is kifagy, kevés a videó hozzá, meg a RAM is...

Én is vagy 8 év után most próbálok upgradelni, új gép esélytelen, de lépni kell, mert lassan már minden értelmesebb játék csak lowon megy, vagy nem indul...

Drága hobbi ez na... :S
Köszönetet mondtak: llw99, bela455

Technikai problémák 2 hete 23 órája #52158

• Norbee82
  • Norbee82 profilkép
  • TÁVOL
  • Őrmester
  • Köszönetek száma: 61
Storm beküldte:
Ha van a játék mappájában preferences.xml fájlod, akkor ezt a sort keresd meg benne:

<label> GRAPHICS_API </label>
<activeOption> 1 </activeOption>

Az 1-est írd át 0-ra. Ez dx11-ről átállítja dx9-re.

Ha nincs fájl, akkor csökkentett módban hálózattal kell elindítani a gépet, belépni a játékba és ott átrakni dx9-re.

Ha ez nem működik, akkor vissza mindent és reménykedni a következő patchben.

Két hete a laptopon nem tudtam elkerülni a Windows 10 1709 verzió feltelepítését, kikényszerítette a rendszer. Azóta off-on volt onnan a játék, indítás után kb 5 s próbálkozás és alapra állt vissza a game center.
Driver frissítések, minden volt. Semmi.

Ma elkezdtem itt visszaolvasni, hátha....

S ez bejött :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Köszi a segítséget
Utolsó szerkesztés: 2 hete 23 órája Írta: Norbee82.
Köszönetet mondtak: Szete58
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások