Technikai problémák

Több
5 éve 2 hónapja #57777 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Hát ez igazán szomorú.
Még mindig nem értem mit szeretnének. Bankigazolást adtál...
Account-odról kéne egy kép amit 6 hónapja mentettél? Ennek mi értelme???
Mi az ami jó lenne nekik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57779 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ez a poén, hogy mi sem értjük, mit akarnak még.

Az a vásárlás utáni igazolás nem jó, amin szerepel megrendelés szám, tranzakciós szám, meg összeg, ők adják....
Persze a banki utalási igazolás, ami pár nappal később regisztrálódik azon telejesen más tranzakciós szám szerepel, de hogy a Wargaming-nak megy és az összeg az oké. Ha PayPal is be van vonva - nem direkt kreditkártyáról fizetsz- , akkor a PayPal kivonaton a Wargaming, és a WG általi megrendelésszám szerepel az összeggel együtt.... amit meg a WG account-odban a VAT számláknál látsz, ott csak a neved, az összeg, és a dátum szerepel, persze a kiállítás dátuma és a fizetés dátuma cirka 1 hónapos eltéréssel, viszont azon a számlán csak annyi szerepel, hogy elektronikus szolgáltatásért fizet az illető, semmilyen megrendelési azonosító nincs rajta. - Persze DonDiti ennek nem tud utána járni, mert a weboldali account is zárolva van.

Így jön a nagy atom kérdés hogy a "francba" adjunk olyan banki átutalási igazolást, amin DonTiti felhasználó utal a Wargaming-nak??? (ki az a h***e, aki a normál bankszámláján a Wargaming-os felhasználó nevét szerpelteti?)

Nagyon inkompetensnek tűnik az EU-s Support Team ezen frakciója. Esetleg toljunk egy e-mail-t az NA Support Team-nek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57789 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem egyszer volt olyan, hogy nem tudtam belépni az emailembe, gépújrarakás után, szóval minden süti token új volt. Kértek egy két infót az account adatainak mozgásáról + legutóbbi utalás (kinek, honnan, azonosító szintű) dolgait, és 1-2 napon belül játszottam egy új email címmel...

A vásárlás utáni igazolás az a vásárlás tényét bizonyítja... Míg az átutalási azonosító az a bank és bank közötti, picit nagyobb biztonsági szinttel... Csak az tudja aki fizetett!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57841 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nem lehet, hogy az az érzésük, hogy negyed, fél éve megvásároltad az accountot.
Mondjuk, ha nekem kéne bizonyítani, hogy 6 hónapja enyém az account fényképpel, nagy bajban lennék, mert nem mentettem akkoriban képeket. Mondjuk WOT-ban fizettem erre az account-ra, de nem értem hogy mért nem fogadják el a bankszámla kivonatot.
Nem költöztél az utóbbi időben? (Más az elérési utad.) Vagy nem cserélted le a gépedet? (Más a MAC számod...) Netán nem váltottál bankot? (Máshonnan érkezett az utalás...)

Hu bammeg: A fiaimnak én fizettem az accountjára. De most hogy egyetemista lesz a legnagyobb lesz saját számlája, amiről ő fizet. Ezt is érzékelhetik assount vásárlásnak!!!

Kérlek írjátok meg a fejleményeket...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57846 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Szerintem ha hasonló az aktivitás, a játékban nincs nagy átlag változás, és az account IP alapján is a régióban marad nem hinném, hogy nagy balhé lenne belőle...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57855 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Érdekes felvetés a vásárolt account...

viszont az nem volt anno furcsa nekik, hogy régebben (anno WoT kezdetén) még írországi IP-ről tolt, mikor hazajött hosszabb időre, akkor magyarról, majd WoWs kijöttekor ismét írországi, majd angliai és magyar IP címekről loggolt....nekem nem áll össze a logika akkor....
Valamint tavaly decemberben halt be a laptopja, totál újrarakás és januárban kapta vissza, addig másik laptopról, jah, tavaly februárban meg költöztek város egyik végéből a másikba, de akkor nem volt ilyen gond....
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Ghostsaker által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.371 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.